logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

BALTIC DRIFT GRAND FINAL 2020

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Izlasi! Brīdinām, ka ienākot sacensību teritorijā, tiks veikta ķermeņa temperatūras mērīšana. Sacensību teritorijā netiks ielaistas personas, kurām arī atkārtoti mērot, temperatūra pārsniegs 37,3C, kā arī sacensību teritorijā ir aizliegts atrasties personām, kurām ir jāievēro izolācija, pašizolācija vai mājas karantīna, vai ja, personai ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes.Mēs iesakām skatītājiem biļeti uzrādīt savā telefonā nevis printēt (e-biļeti). Visus skatītājus aicinām izturēties atbildīgi pret visiem ierobežojumiem un norādījumiem, aicinām līdzi ņemt savas sejas maskas, lai nepieciešamības gadījumā tās varētu izmantot.

Ņemiet vērā, ka sacensību norises vietā un laikā būs noteikti arī citi ierobežojumi un noteikumi, kuri skatītājiem būs jāievēro visu sacensību laiku, kā piemēram, vismaz 2 metru distances ievērošana no citiem skatītājiem, roku un respiratorās higiēnas ievērošana.

Organizators atgādina, ka biļešu skaits tribīnēs tiek tirgots noteikts skaits, lai tribīnēs būtu iespēja ievērot valstī noteikto distanci, lūdzam to ievērot, jūs piekrītiet noteikumiem tot ievērot, iegādājoties biļeti.
 

Vairāk informācijas: http://WWW.DRIFTLATVIA.COM

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot