logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Šķelšanās / Разобщение

Pi 04.03.2024 19:00
Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Lielā Zāle

ŠĶELŠANĀS / SARUNAS

Viena izrāde vienā cēlienā – tikai 4. martā.

Izrāde būs bilingvāla - latviešu un krievu valodā. Skatītājiem tiks nodrošināti titri abās valodās.

 

Čehova teātris un pētnieciskās žurnālistikas centrs “Re:Baltica” ar šo izrādi Latvijā piesaka jaunu, sociāli aktuālu skatuviskās izpausmes formātu, kurā satiekas dzīvā žurnālistika, dramaturģija un diskusija. Izrādes dramaturģijas atsauce veidota “Re:Baltica” dokumentālajā četru sēriju seriālā "Šķelšanās", kas publicēts 2024. gada sākumā. Dokumentālajā seriālā žurnālistes pēta asas viedokļu sadursmes sabiedrībā, to izcelsmi un to sekas valsts drošībai un labklājībai.

 

Izrādē, līdzdarbojoties žurnālistēm, Čehova teātra aktieriem un skatītājiem, būs iespēja ielūkoties seriāla aizkadros un seriālā neiekļautajās epizodēs, tiks salīdzināts politiķu sacītais kameras priekšā un ārpus kadra, parādīti žurnālistu motivācijas, šaubu un pārdzīvojumu stāsti, seriālā filmēto cilvēku reakcijas un sajūtas pirms un pēc seriāla demonstrēšanas.

 

Izrādes režisors Valters Sīlis. Līdzās Čehova teātra aktieriem izrādē piedalīsies arī “Re:Baltica” žurnālistes Sanita Jemberga, Inga Spriņģe, Inese Braže, Annija Petrova, kā arī “Re:Baltica” partneri no vienīgā neatkarīgā Daugavpils medija Chayka.lv, jo liela daļa seriāla uzņemšanas notika otrajā lielākajā Latvijas pilsētā. Bet jautājums, uz kuru centīsies atbildēt šīs izrādes dalībnieki kopā ar skatītājiem, būs līdzīgs, kādu to uzdeva seriāla veidotāji saviem varoņiem: kas labāks – patīkams naids vai nepatīkama saruna?

 

Čehova teātris aicina savās mājās visus interesentus, kuri gatavi jēgpilnai sarunai par sašķeltas vides vissarežģītākajiem jautājumiem, jo pēc izrādes arī skatītājiem tiks dota iespēja uzdot jautājumus izrādes dalībniekiem.

Vairāk informācijas: http://www.mct.lv

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Šķelšanās / Разобщение Pi 04.03.2024 19:00 Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Lielā Zāle
Pasākums Šķelšanās / Разобщение
Datums / Laiks Pi 04.03.2024 19:00
Norises vieta Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Lielā Zāle
Norises vieta
Organizators
Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris VSIA
Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris VSIA
Kaļķu iela 16, Rīga, LV-1050, Rīga,
Vien. Reģ. Nr.: 40003793653
Pasākums Šķelšanās / Разобщение
Datums / Laiks Pi 04.03.2024 19:00
Norises vieta Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Lielā Zāle
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Grāfs Monte-Kristo. Esmu Edmons Dantess / Граф Монте-Кристо. Я - Эдмон Дантес PopulārsPopulārsGrāfs Monte-Kristo. Esmu Edmons Dantess / Граф Монте-Кристо. Я - Эдмон Дантес Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Lielā Zāle
Pirkt Kankuna / Канкун PopulārsPopulārsKankuna / Канкун Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Lielā Zāle
Pirkt Robins Huds / Робин Гуд PopulārsPopulārsRobins Huds / Робин Гуд Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Lielā Zāle
Pirkt Notikums Višī pilsētā / Это случилось в Виши PopulārsPopulārsNotikums Višī pilsētā / Это случилось в Виши Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Lielā Zāle
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot