Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Mihails Labkovskis «Par mīlestību un laimi: kur atrast un kā saglabāt» / «Про любовь и счастье: где найти и как сохранить»

Se 11.08.2018 16:00
Hotel Jūrmala SPA
45.00
Par mīlestību un laimi: kur atrast un kā saglabāt”.

… “un viņi dzīvoja ilgi un laimīgi”- uz šīs optimistiskās nots beidzās lielākā daļa pasaku, kuras mums (un mēs) lasīja bērnībā. Toreiz, gados jauniem un uzticības pilniem, tas šķita kaut kas pats par sevi saprotams: izaugšu un man būs tāpat. Bet nē.

Gadi gāja, attiecības izveidojās un izjuka, “mīlas” kuģu flotes sasitās pret sadzīvi, aizvainojumi un pretenzijas krājās, mums aizvien vairāk radās jautājumi.

Kur, piemēram, Viņu meklēt? Īpaši ņemot vērā klasisko – “visi vīrieši ir āži”, “viņām vajadzīga tikai nauda” u.tml. Un ko darīt tālāk, kad esat atraduši: mēģināt rast kompromisus, kā māca glancētie žurnāli, un gaidīt, līdz iekšējā neapmierinātība izlauzīsies uz āru? Un kā izšķirties, ja tagad vairs nepavisam nav spēka ciest – galu galā “mums taču ir bērni”?

Personīgi esmu pārliecināts, ka problēmas būtība slēpjas tajā, ka vairums no mums meklē laimi ārpusē, kamēr tā ir iekšpusē. “Mīlestība atnāks negaidīti, kad to nemaz negaidi”, bet velti laiku sev: realizējies profesijā, hobijā, ceļojumos, dari to, kas tev patīk. Mācies mīlēt vispirms jau sevi. Bet cilvēks ir sociāls dzīvnieks, tāpēc varat pat nepārdzīvot, ka tā arī joprojām būsiet vientuļais vilks.

Par to visu parunāsim lekcijā 7. jūlijā, Jūrmalā. Un vēl – par randiņiem un aplidošanu, strīdiem un krāpšanu, un par daudz ko citu.

Sarunas virziens un tās līkloči būs atkarīgi no jūsu jautājumiem. Rakstiskus jautājumus labāk sagatavot iepriekš.

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/MLabkovskiy/

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Mihails Labkovskis «Par mīlestību un laimi: kur atrast un kā saglabāt» / «Про любовь и счастье: где найти и как сохранить» Se 11.08.2018 16:00 Hotel Jūrmala SPA 45.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 15:40
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Jomas iela 47/49 Jūrmala Latvija
Organizators
SoloPlus, SIA
Aleksandra Bieziņa 4-223 LV-1029 Rīga