logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot
Stratēģiskais HR pēc definīcijas ir personālvadības vadīšana, balstoties uz uzņēmuma ilgtermiņa mērķiem un rezultātiem. Ir viegli ieslīgt ikdienas pienākumos un pievērsties tikai degošajiem darbiem - aizvien jaunu vakanču aizpildīšana, regulārie pasākumi un algu aprēķini. Tomēr vislielāko pievienoto vērtību gūst uzņēmums tad, ja personāla daļa domā plašāk par uzņēmuma mērķiem un pielāgo savas darbības cilvēk orientētiem uzlabojumiem.
 
SEMINĀRĀ RUNĀSIM PAR:
    Kādus mērķus jeb KPIs uzstādīt personālvadībā?
    Kā uz procesiem un notikumiem skatīties stratēģiski?
    Kā veidot personāla un darba devēja stratēģiju?
    Kā tikt sadzirdētam sarunās ar uzņēmuma vadību?
 
9.30 – 10.00
Dalībnieku ierašanās un reģistrācija
10.00 – 11.30
Seminārs
11.30 – 11.45
Kafijas pauze
11.45 – 13.15
Seminārs
 
Mērķauditorija: uzņēmuma vadītāji, uzņēmumu stratēģiskie vadītāji, pašvaldību vadītāji, personāla vadītāji, vadošie darbinieki, lēmumu pieņēmēji un citi, kurus interesē šī tēma.
 
LEKTORE: Marta Kāle
Darba devēja tēla konsultante uzņēmumā ERDA. Marta ir palīdzējusi virknei uzņēmumu Baltijā sakārtot un uzlabot savu ārējo tēlu darbinieku piesaistei, kā arī nodrošināt kultūrai atbilstošu iekšējo komunikāciju darbinieku iesaistei un noturēšanai. Marta ir pabeigusi Rīgas Ekonomikas augstskolu un guvusi pieredzi sabiedrisko attiecību, mārketinga, kā arī jauniešu un neformālās izglītības sektoros.

Vairāk informācijas: https://www.dbhub.lv/pasakumi/hr-strategija-0

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot