Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Trīs nodarbību cikls ar uztura speciālisti Ingu Pūci

Ce 27.06.2019 18:00 - Ce 11.07.2019 20:00
35.00 - 95.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Katrs no mums grib justies labi savā ķermenī, tomēr nereti tas nākas ļoti grūti. It kā tik labvēlīgās diētas īsti nesniedz rezultātus, turklāt pilnībā sabojā garastāvokli un pašsajūtu. Ir svarīgi izprast savu organismu un ar ēšanu saistītus procesus, tikai tad iespējams ēst gudri un sasniegt kārotos rezultātus.

Nodarbību cikls sniegs konceptuālu izpratni par veselīgu ēšanu, kas balstīta sabalansēta uztura pamatnoteikumos. Uzzinot par nepieciešamajām uzturvielām, kā arī izzinot dabas ritmus, kas ietekmē organismu, iespējams izprast ķermeni un ēst gudrāk un ar izpratni. Uztura speciāliste runās par tādām svarīgām tēmām kā nepieciešamās uzturvielas dažādās dzīves situācijās, liekā svara izraisītas saslimšanas, kā arī tā samazināšanas iespējas. Tiks analizēts diennakts ritms un gadalaiki saskaņā ar gremošanas pamatprincipiem, uzzināsim par izsalkuma - sāta skalu un mācīsimies par harmonisku produktu kombinēšanu, lai sasniegtu slaidu un veselu ķermeni. Katram ir savs individuāls gremošanas tips, tāpēc svarīgi ir izvēlēties sev atbilstošu ēdienu, savukārt tajā noderēs Ajūrvedas principi veselīgai ēšanai.
 
Nodarbību plāns:
1. nodarbība “Sabalansēta uztura pamatnoteikumi” 20. jūlijā.

Uzzināsim par sabalansētu uzturu, balstoties piramīdas vai šķīvja principos. Izzināsim nepieciešamās uzturvielas pie dažādām dzīves situācijām un mācīsimies ēst gudri, analizējot kaloriju blīvumu un kuņģa piepildīju. Uzmanība tiks pievērsta arī liekā svara izraisītām saslimšanas un veidiem, kā no tā izvairīties, to samazinot – ar diētas palīdzību vai ēdot veselīgi.
2. nodarbība “Dabas ritmi un to ietekme uz cilvēka organismu” 27. jūlijā.
Šajā nodarbībā apgūsim labas gremošanas pamatprincipus saskaņā ar diennakts ritmu un gadalaiku. Uzzināsim par to, kas ir izsalkuma – sāta skala un kā tā mums var palīdzēt ēst gudri. Apgūsim, kā harmoniski kombinēt produktus, lai pietuvotos mērķim - slaidam un veselam ķermeni.
3. nodarbība “Ajūrvedas principi veselīgai ēšanai” 4. augustā.
Noslēdzošajā tikšanās reizē izzināsim jau nosaukumā nolasāmo tēmu. Mācīsimies izvēlēties ēdienu, kas atbilstošs katra individuālam gremošanas tipam.
 
*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.
*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.

Vairāk informācijas: http://imperfekt.com

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Pirkt 1.nodarbība ar Ingu Pūci 'Sabalansēta uztura pamatnoteikumi' 1.nodarbība ar Ingu Pūci 'Sabalansēta uztura pamatnoteikumi' I'mperfekt viesistaba, Latvija 35.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Trīs nodarbību cikls ar uztura speciālisti Ingu Pūci Trīs nodarbību cikls ar uztura speciālisti Ingu Pūci I'mperfekt viesistaba, Latvija 95.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt 2. nodarbība ar Ingu Pūci 'Dabas ritmi un to ietekme uz cilvēka organismu' 2. nodarbība ar Ingu Pūci 'Dabas ritmi un to ietekme uz cilvēka organismu' I'mperfekt viesistaba, Latvija 35.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt 3. nodarbība ar Ingu Pūci 'Ajūrvēdas principi veselīgai ēšanai' 3. nodarbība ar Ingu Pūci 'Ajūrvēdas principi veselīgai ēšanai' I'mperfekt viesistaba, Latvija 35.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Loading...
Atjaunot