logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

TIKS PĀRCELTS - Mihails Labkovskis 'Nepiepildītās cerības. Bailes, nemiers un vainas sajūta' / 'Неоправданные ожидания. Страхи, тревожность и чувство вины' (Pārcelts no 29.04.20., 12.08.20., 13.10.20., 17.02.21. un 08.07.2021.)

Pi 13.09.2021 19:30
Kino Splendid Palace
Pasākums Mihails Labkovskis 'Nepiepildītās cerības. Bailes, nemiers un vainas sajūta', kas sākotnēji bija paredzēts 29.04.2020. 19:30 Kino Splendid Palace, Rīgā, un vairākkārt jau tika pārcelts, plānots atkārtoti PĀRCELT uz 2022.gadu vēl neprecizētu datumu.
Iegādātās biļetes būs derīgas uz pārcelto datumu un tās nav nepieciešams mainīt.
 
Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!
 

 
“Nepiepildītās cerības. Bailes, nemiers un vainas sajūta"

Tas viss sākas vēl māmiņas ķermenī: vecāki gaida meiteni, bet piedzimst zēns, un otrādi. Bērns ir tikko ienācis pasaulē, bet jau pievīlis vecāku cerības. Vai tā mēdz gadīties? Jā, tā gadās.

Bērns aug, un no viņa sagaida, ka viņš noteikti kļūs par sportistu, brīnumbērnu, skaistuli (vajadzīgo pasvītrot), un tad bērns atkal var pievilt cerības un nekad nekļūt par tēva un mātes lepnumu.

Bet ir tik sāpīgi saprast, ka tu vienmēr kādu pievil... Un tad cilvēks sāk pierādīt pasaulei, ka viņš tomēr ir labs. Dedzīgi pierādīt, pat pārāk aizrautīgi. Un paralēli pieaug nemiers, bailes no neizpratnes un neatzīšanas, bailes, ka tā arī nesanāks pierādīt vēlamo.

Cilvēks sāk mainīt maskas, izlikties, ciest. Šādi cilvēki dodas mācīties tur, kur ir vieglāk iestāties, nevis tajā mācību iestādē, kur patiešām gribētos studēt. Viņi pacieš naidīgu darbu, trakgalvīgu vai agresīvu priekšnieku, niecīgu algu.

Viņi precas nevis mīlestības dēļ, bet tāpēc, ka “tas ir nepieciešams”, „ka ir laiks”, un ir bailes vairs vispār nevienu nesatikt. Dzīvo laulībā ar pastāvīgu sajūtu, ka ir pelnījuši ko vairāk, bet samierinās ar to, kas ir. Lai izveidotu attiecības pārī, viņi laida pasaulē bērnu, bet bērns nevar atrisināt problēmas, bet tikai kļūst par papildu stimulu. Viņi apzinās, ka viss iecerētais sabrūk, radinieku un draugu kritika noved pie bezgalīgas vainas sajūtas. Sāk pārņemt bezcerīguma sajūta. Un gribās, lai visas grūtības vienā brīdī pazustu. Paši. Vai lai kāds cits atrisinātu visas problēmas. Un, lai tuvinātu šo burvīgo brīdi, šādi cilvēki precas, bezgalīgi uzlabo savu izskatu. Bet tas ir ceļš uz nekurieni. Attiecības ir kļūdainas, un izskats ir tālu no ideāla.

Tātad, varbūt mums ir jāpārtrauc meklēt laimi ārā? Varbūt vairs nav jāsamierinās, nav jāpacieš, nav jāpielāgojas, nav jābaidās zaudēt iedomātu komfortu? Nav jāmēģina izglābt neveiksmīgu laulību, cerot, ka mīlestība nāks ar laiku?

Varbūt ir pienācis laiks iemācīties risināt problēmas patstāvīgi - nenolaižot rokas un bez histērijas?

Vai tiešām negribās pārtraukt kaut ko pierādīt kādam citam vai, gluži otrādi, sēdēt stūrī un vainot visu apkārtējo pasauli? Varbūt tomēr ir pienācis laiks atzīt savas problēmas, savas bailes, neticību saviem spēkiem? Varbūt vairs nav jāatliek dzīve, baidoties, ka kaut kas neizdosies? Samierināties ar pusspēku un baidīties, ka, riskējot, var zaudēt visu un pieļaut kļūdas? Vai tomēr ir jāizvēlas cits ceļš – dzīvot brīvi, viegli un laimīgi?

Mūsu lekcijā mēs runāsim par to, kā to izdarīt.

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/MLabkovskiy/

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
TIKS PĀRCELTS - Mihails Labkovskis 'Nepiepildītās cerības. Bailes, nemiers un vainas sajūta' / 'Неоправданные ожидания. Страхи, тревожность и чувство вины' (Pārcelts no 29.04.20., 12.08.20., 13.10.20., 17.02.21. un 08.07.2021.) Pi 13.09.2021 19:30 Kino Splendid Palace
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Kino Splendid Palace
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
SoloPlus, SIA
Aleksandra Bieziņa 4-223 LV-1029 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40203022873
Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt RADOŠĀ TIKŠANĀS AR KIRILU SEREBREŅŅIKOVU UN FILMAS 'ČAIKOVSKA SIEVA' PIRMIZRĀDE PopulārsPopulārsRADOŠĀ TIKŠANĀS AR KIRILU SEREBREŅŅIKOVU UN FILMAS 'ČAIKOVSKA SIEVA' PIRMIZRĀDE Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija 21.60
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Izpārdots RADOŠĀ TIKŠANĀS AR KIRILU SEREBREŅŅIKOVU UN FILMAS 'ČAIKOVSKA SIEVA' PIRMIZRĀDE IzpārdotsIzpārdotsRADOŠĀ TIKŠANĀS AR KIRILU SEREBREŅŅIKOVU UN FILMAS 'ČAIKOVSKA SIEVA' PIRMIZRĀDE Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!