logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Pareizi nepareizā konference, vieta, kurā Tu vari būt Tu pati – perfekti neperfekta, mīlēta, pieņemta un saprasta vienkārši tāpēc, ka Tu esi. Iedvesmoties klausoties lektoru ”receptes” kā var sasniegt savu augstāko laimes sajūtu, kur lektores ir ”parastie mirstīgie”, kuras vēlas dalīties ar saviem instrumentiem, dodot svaigu malku Tavas dzīves jaunam redzējumam.

Ar ko šī konference atšķiras no citām? Pavisam elementāri- tādas Latvijā vēl nav bijis! Šī konference apvieno biznesu, garīgo izaugsmi, fiziskās aktivitātes, tēmas par seksu, veselību, apģērbu un pats galvenais- gan lektores, gan apmeklētājas būs tikai sievietes! (Pat tehniskie darbinieki!).

''Par un Ap Sievieti'' konferencē uzstāsies 18 lektores, kuras pārstāv sekojošas jomas: grafoloģija, numeroloģija, psihosomātika, psihoterapija, fitness, veselīgs uzturs, personīgās finanses, biznesa finanses, ģērbšanās stils, vecmāte (sieviete- par un ap grūtniecību), sejas kopšana, aromterapija&pirts terapija, seksoloģe, reproduktīvā veselība, publiskā uzstāšanās- sevis prezentēšana, stāja&gaita, tantras pasniedzēja un garīgās veselības koučs. 

Vēlamies sniegt iespēju sievietēm 2 dienu laikā ieskatīties sevī no galvas līdz kājām; no iekšas uz āru, iespējams, saprast, kuras jomas vēlētos uzlabot, vai tieši atrast atbildes uz jau ilgstoši esošu jautājumu. 

Vairāk informācijas: http://www.sieviesukonference.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot