logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Leonīds Parfjonovs 'Nesen un vienmēr' Jaunā programma 'Mūsu ēra. 2016-2020' Rīgā

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Leonīds Parfjonovs
Nesen un vienmēr
Jaunā programma "Mūsu ēra. 2016-2020" Rīgā
16. jūnijā plkst. 18.00
 
16. jūnijā Rīgā notiks tikšanās ar žurnālistu, dokumentālo filmu autoru un sabiedrisko darbinieku - Leonīdu Parfjonovu.

Piedāvājumā jauna programma: Leonīds Parfjonovs pastāstīs par jauno sējumu "Nesen. Mūsu laikmets. 2016-2020". Pēc kārtas jau 12. grāmatā ir gan Monetočka un Mišustins, gan "Petrovs ar Boširovu", Jurijs Dudjs un Grēta Tunberga. “Naudas nav, bet jūs turaties”, karšerings, koronavīruss, PokemonGo un citi notikumi, cilvēki, parādības - viss, kas toreiz noteica mūsu dzīvesveidu.

Leonīds Parfjonovs prezentēs arī citus savus projektus: nesenās filmas un seriālu "Namedņi" (Nesen), kuru arī tagad, relokācijas apstākļos, varēja turpināt YouTube. Šis ir oriģināls, svaigs skatījums uz vēsturi un to, kas notiek ap mums šeit un tagad.

Noteikti būs arī atvērts dialogs ar auditoriju un tiks atbildēts uz jautājumiem, bet pasākuma nobeigumā — autogrāfu sesija.

Leonīds Parfjonovs ir žurnālists un dokumentālo filmu veidotājs. Autors televīzijas un grāmatu projektiem "Nesen. Mūsu ēra" un "Krievijas impērija", daudzu dokumentālo filmu autors, pieckārtējs TEFI laureāts, YouTube kanāla "Parfenon" un dokumentālo filmu cikla "Namedņi" (Nesen) autors.

Norises vieta: Splendid Palace, Elizabetes iela 61, Rīga, LV-1050
 

Vairāk informācijas: https://www.pryamaya.eu/leonid_parfenov_namedni_i_vsegda_riga_16_06_24

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot