logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Grims piecās minūtēs

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

MAKE-UP 5 minūtēs!

Vai tas ir iespējams???

Ar pilnu atbildību varu teikt - JĀ, TAS IR IESPĒJAMS!..

- Iedomājieties, mīļās sievietes, ja jums gadījies tā, ka pēkšņi jāiziet cilvēkos - tiešajā ēterā, jāieraksta “īsais video”, vai vienkārši jāsatiekas ar kolēģi kafejnīcā vai koncertā, bet jums sākas “panika” - ak DIEVS, KĀ es IZSKATOS! Tad es jūs nomierināšu!

Ja zināt labi savu seju, zināt ko tajā uzsvērt, ko labāk slēpt, un galvenais, KĀ to ātri izdarīt, tad veikt MAKE-UP 5 minūtēs IR IESPĒJAMS!

Esmu VIVITA JANSONE, grima māksliniece ar 25 gadu pieredzi operā, teātros un koncertos, kino un TV, dažādos ITD šovos, - parādīšu, palīdzēšu Tev izcelt TAVU dabisko skaistumu tikai VIENAS meistarklases/konsultācijas laikā.

Un galvenais, ar ko varu dalīties ar jums, ir - kā, zinot dažas nianses savā sejā un tās īpatnības, var 5 minūtēs uztaisīt sev nevainojamu grimu.

Lai iegūtās prasmes vēlāk varētu veiksmīgāk izmantot, vēlams būtu līdzi paņemt savu dekoratīvo kosmētiku, ko ikdienā lietojat, lai profesionālis var sniegt individuālus padomus tieši Jums, ņemot vērā Jūsu ikdienas kosmētikas lietošanas paradumus.

Vairāk informācijas: https://amanespa.lv/en/homepage/

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot