logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Filozofija uz ūdens ar Nino Katamadze 'Mākslinieks kā ietekmes aģents'

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
"Mākslinieki kā ietekmes aģenti. Uz ko Nino Katamadze un Sergejs Nikolajevičs gribētu ietekmēt?
 
Kā tas sanāca, ka kultūra nesasniedza lielāko daļu cilvēku? Izrādās, mākslinieki vairs neietekmē rīcību un domas?
31. jūlijā plkst. 17:00 Jūrmalā notiks jauns tikšanās pasākums no publisko dialogu sērijas "Filozofija uz ūdens". Šoreiz tikšanās vietā būs žurnālists Sergejs Nikolajevičs un dziedātāja Nino Katamadze, lai apspriestu tēmu "Mākslinieki kā ietekmes aģenti". Pasākums notiks restorāna Laivas peldošajā pontonā (Vienības prospekts, Jūrmala).
Nino Katamadze ir populāra Gruzijas dziedātāja, aktrise un komponiste. Viņas profesionālā karjera sākās 2000. gadā, sadarbojoties ar grupu INSIGHT, ar kuru viņa ierakstīja daudzus albumus, kas nosaukti pēc dažādām krāsām. Viņa ir visu iespējamo mūzikas balvu Gruzijā un ārzemēs saņēmēja - no "Gada labākās dziedātājas" līdz "Radiance" ordeņa saņemšanai.
Sergejs Nikolajevičs ir žurnālists, rakstnieks, bijušais žurnāla "SNOB" galvenais redaktors. Kopš 2022. gada februāra dzīvo Latvijā. Viņš ir regulārs žurnālu Pastaiga, OK, Lilith, L'Officiel, interneta projekta "Spectr-press" autors. Izdevniecības mājā Rīgas Viļņi viņš vada video projektu "Statuss: Brīvs", kura ietvaros intervējis Kirilu Serebrennikovu, Polinu Osetinsku, Čulpanu Hamatovu, Ingeborgu Dapkūnaiti un citus.
 

Vairāk informācijas: https://katufilm.com/philosophyonthewater

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot