logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Ciemos pie suņa. Bērniem tikšanās ar kinologu. В гостях у собаки. Встреча с кинологом для детей.

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Vai Jūsu bērns mīl suņus un sapņo kļūt par atbildīgu saimnieku? Vai viņš gribētu iemācīt savam sunim dažādas komandas un trikus?

Aicinām bērnus un viņu vecākus uz atraktīvu tikšanos ar kinologu Artūru Bitenieku un viņa suni. Artūrs pastāstīs par savu profesiju, apspriedīsim drošības noteikumus saskarsmē ar suni un to kā būt atbildīgam saimniekam, spēlēsim aizraujošu viktorīnu par suņiem, un Artūrs uz sava suņa  demonstrēs kā apmācīt suni pamata komandām. Un, protams, beigās Artūrs atbildēs uz visiem  jautājumiem!

Lūdzam pievērst uzmanību, ka:

Pasākums 15:00 ir paredzēts bērniem no 6 gadiem līdz 9 gadiem ieskaitot, pasākums 17:00 ir paredzēts bērniem no 10 gadiem līdz 14 gadiem ieskaitot, un pasākums 18:30 ir paredzēts bērniem no 14 gadu vecuma.

Pilngadīga pavadoņa klātbūtne bērnam - ir obligāts noteikums pasākuma apmeklējumam. Apmeklējot pasākumu pavadonis uzņemas atbildību, ka bērns ievēros drošības noteikumus, proti, bez atsevišķas atļaujas nepieiet un neglaudīt suni, neskriet pie suņa, neskriet un nelēkt 2 metru attālumā no suņa!

Pasākuma laikā notiks foto un video uzņemšana, un iegūtie materiāli var tikt izmantoti suņu skolas “The Dog for Family suņu skola” mājaslapā, kinologa Artūra Bitenieka un suņu skolas “The Dog for Family suņu skola” sociālajos tīklos Facebook un Instagram. Apmeklējot pasākumu Jūs piekrītat šādai jūsu un jūsu bērna foto un video materiālu izmantošanai.


Noteikumi:

•       Pasākums 15:00 ir paredzēts bērniem no 6 gadiem līdz 9 gadiem ieskaitot,

Pasākums 17:00 ir paredzēts bērniem no 10 gadiem līdz 14 gadiem ieskaitot,

Pasākums 18:30 ir paredzēts bērniem no 14 gadiem

•       Pilngadīga pavadoņa klātbūtne bērnam - ir obligāts noteikums pasākuma apmeklējumam

•       Pasākumā piedalīsies dzīvi suņi

•       Apmeklējot pasākumu pavadonis uzņemas atbildību, ka bērns ievēros drošības noteikumus, proti, bez atsevišķas atļaujas nepieiet un neglaudīt suni, neskriet pie suņa, neskriet un nelēkt 2 metru attālumā no suņa

•       Telpas, kuras noteiks pasākums, ir suņu apmācību nodarbību zāle

•       Biļetes tiek pārdotas tikai komplektos 1+1 (bērns + pilngadīgs pavadonis), ar iespēju nopirkt papildus bērna biļeti

•       Iegādātās biļetes nemaina, atpakaļ nepieņem un nozaudēšanas vai bojājuma gadījumā neatjauno

•       Par personīgajām mantām atbild paši apmeklētāji

•       Aicinām skatītājus ierasties savlaicīgi, pēc pasākuma sākuma ieeja zālē liegta

•       Zālē nav atļauts ienest ēdienus un dzērienus

•       Personas alkohola vai narkotisko vielu reibumā zālē var netikt ielaistas

•       Pasākuma laikā notiks foto un video uzņemšana, un iegūtie materiāli var tikt izmantoti suņu skolas “The Dog for Family suņu skola” mājaslapā, kinologa Artūra Bitenieka un suņu skolas “The Dog for Family suņu skola” sociālajos tīklos Facebook un Instagram. Apmeklējot pasākumu Jūs piekrītat šādai jūsu un jūsu bērna foto un video materiālu izmantošanai

•       Vairāk informācijas par pasākumu var iegūt pa tālr. +37122819222 un +37120313622

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot