logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Aleksandra Vasiļjeva lekcija. Krāsu noslēpumi

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Pirmo reizi!

Aleksandra Vasiļjeva lekcija

Krāsu noslēpumi

9. novembrī plkst. 18:30

Izcilā modes dizainere un stila ikona Gabriela jeb Koko Šanele savulaik teikusi: “Melnā krāsa ir viss. Baltā arī. Tām piemīt absolūts skaistums. Un tā ir perfekta harmonija. Apģērbiet sievieti melnā vai baltā uz balli, un viņai būs pievērsti visu skatieni.” Pievienojiet šīm divām krāsām vēl spilgti sarkano – spēka, varas, izaicinājuma un erotikas krāsu – un modes krāsu triumvirāts gatavs!

Kāda bijusi izpratne par krāsām gadsimtu gaitā? Kā dažādu krāsu popularitāti ietekmējusi reliģija, politika un kari? Kāpēc modē vispār nāk tās vai citas krāsas? Kādus noslēpumus un intrigas slēpj šo trīs krāsu senā, bagātīgā vēsture? Par to visu savā jaunajā lekcijā stāstīs pazīstamais modes vēsturnieks un kolekcionārs Aleksandrs Vasiļjevs.

Kāpēc melnā krāsa joprojām ir modes krāsa numur viens? Kā saskaņot krāsas apģērbā, un cik daudz krāsu vienlaikus izmantot? Kā valkāt sarkano un balto krāsu? Kuras slavenības visefektīgāk izskatījušās šo krāsu tērpos? Aleksandrs Vasiļjevs savā lekcijā dalīsies bagātīgajā modes eksperta zināšanu bagāžā, iepriecinot gan tos, kas interesējas par modi, tās vēsturi un dizaineriem, gan tos, kas vēlas iegūt noderīgas zināšanas savas personīgās garderobes un tēla pilnveidošanai.

Lekcija notiks vienā no atmosfēriskākajām Vecrīgas vietām – Art Ambar zālē Alksnāja ielā 7–1. Tās augstie griesti romantiski atgādina par Rīgas seno vēsturi, bet patīkamais mērogs un mājīgais interjers ļauj izjust patiesu klātbūtni, padarot ikvienu lekciju par īstu sarunu.

Vairāk informācijas: http://www.modesmuzejs.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot