logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Aleksandra Vasiļjeva lekcija. Krāsu noslēpumi

Ce 09.11.2023 18:30
Art Ambar
60.00 - 100.00

Pirmo reizi!

Aleksandra Vasiļjeva lekcija

Krāsu noslēpumi

9. novembrī plkst. 18:30

Izcilā modes dizainere un stila ikona Gabriela jeb Koko Šanele savulaik teikusi: “Melnā krāsa ir viss. Baltā arī. Tām piemīt absolūts skaistums. Un tā ir perfekta harmonija. Apģērbiet sievieti melnā vai baltā uz balli, un viņai būs pievērsti visu skatieni.” Pievienojiet šīm divām krāsām vēl spilgti sarkano – spēka, varas, izaicinājuma un erotikas krāsu – un modes krāsu triumvirāts gatavs!

Kāda bijusi izpratne par krāsām gadsimtu gaitā? Kā dažādu krāsu popularitāti ietekmējusi reliģija, politika un kari? Kāpēc modē vispār nāk tās vai citas krāsas? Kādus noslēpumus un intrigas slēpj šo trīs krāsu senā, bagātīgā vēsture? Par to visu savā jaunajā lekcijā stāstīs pazīstamais modes vēsturnieks un kolekcionārs Aleksandrs Vasiļjevs.

Kāpēc melnā krāsa joprojām ir modes krāsa numur viens? Kā saskaņot krāsas apģērbā, un cik daudz krāsu vienlaikus izmantot? Kā valkāt sarkano un balto krāsu? Kuras slavenības visefektīgāk izskatījušās šo krāsu tērpos? Aleksandrs Vasiļjevs savā lekcijā dalīsies bagātīgajā modes eksperta zināšanu bagāžā, iepriecinot gan tos, kas interesējas par modi, tās vēsturi un dizaineriem, gan tos, kas vēlas iegūt noderīgas zināšanas savas personīgās garderobes un tēla pilnveidošanai.

Lekcija notiks vienā no atmosfēriskākajām Vecrīgas vietām – Art Ambar zālē Alksnāja ielā 7–1. Tās augstie griesti romantiski atgādina par Rīgas seno vēsturi, bet patīkamais mērogs un mājīgais interjers ļauj izjust patiesu klātbūtni, padarot ikvienu lekciju par īstu sarunu.

Vairāk informācijas: http://www.modesmuzejs.lv

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Aleksandra Vasiļjeva lekcija. Krāsu noslēpumi Ce 09.11.2023 18:30 Art Ambar 60.00 - 100.00
Pasākums Aleksandra Vasiļjeva lekcija. Krāsu noslēpumi
Datums / Laiks Ce 09.11.2023 18:30
Norises vieta Art Ambar
Cena 60.00 - 100.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta 
Pasākuma ilgums: ~1.5h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Art Ambar
Alksnāja iela 7, Latvija
Organizators
Modes muzejs SIA
Modes muzejs SIA
Grēcinieku iela 24 - 1, Rīga, LV-1050, Rīga,
Vien. Reģ. Nr.: 50103939021
Pasākums Aleksandra Vasiļjeva lekcija. Krāsu noslēpumi
Datums / Laiks Ce 09.11.2023 18:30
Norises vieta Art Ambar
Cena 60.00 - 100.00
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Aleksandra Vasiļjeva lekcija. Skaistums cauri gadsimtiem Aleksandra Vasiļjeva lekcija. Skaistums cauri gadsimtiem Art Ambar
Pirkt Modes Muzejs piedāvā izrādi Chanel Nr.1 Modes Muzejs piedāvā izrādi Chanel Nr.1 Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris
Pirkt Modes Muzejs piedāvā izrādi Chanel Nr.1 Modes Muzejs piedāvā izrādi Chanel Nr.1 Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot