logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Agneses Zeltiņas un Darjas Krastiņas radošais vakars 'Piedzīvojumam JĀ!'

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Pienāks diena, kad Tu pastāstīsi pasaulei par to, kā pārvarēji grūtības, kurām šobrīd ej cauri, un šis stāsts kļūs par kāda cita izdzīvošanas instrukciju” (autors nezināms)

 

Aizraujoši pieredzes stāsti, kas atklās pilnīgi jaunu skatījumu uz Taviem dzīves notikumiem, piešķirot tiem jēgu un citu nozīmi caur Cilvēka Dizaina sistēmu.

Šī pasākuma laikā Tu ieraudzīsi dzīvei citu perspektīvu. Mēs nesolām, ka Tava dzīve uzreiz mainīsies, bet mēs piešķirsim tai jēgpilnāku bildi. Negaidi, ka iegūsi brīnumtableti vai burvju nūjiņu, bet mēs esam drošas, ka Tev pavērsies pilnīgi cits skata leņķis uz dzīvi, tās notikumiem, lēmumiem, pagātnes pieredzi un cilvēkiem.

Agnese Zeltiņas dzīves spilgtākie sasniegumi, neizdošanās, krišana un celšanās. Latvijā neordināras personības dzīves stāsts caur Cilvēka Dizaina sistēmas prizmu kopā ar šīs sistēmas pasniedzēju Darju Krastiņu.

Tev apkārt ir simtiem izvēles iespēju un mācību, ko apgūt…, bet kā saprast, kas ir Tavs un kas nav? 

Cilvēki nereti dzīvo autopilotā, nejūtot sevi un  nesaprotot, kas ir vajadzīgs tieši viņiem, apjūk, pieņemot  lēmumus, un nedzird sevi starp visām iespējām, kas pieejamas. Neredz savu “BĀKU” iespēju okeānā un uzraujas uz maldugunīm, zaudējot enerģiju, finanses, laiku un līdz ar to arī pašvērtību.

Ir reizes, kad mēs vainojam mūsu neveiksmēs citus, dažkārt vecākus un pagātni. Piedzīvotais reizēm var šķist nepieņemams, izraisīt vainas sajūtu, dusmas, rūgtumu un vilšanos. Tomēr Tu apzinies, ka pagātnes lēmumi ir Tevi veidojoši. Nezinot, kā izprast likumsakarības, pagātni var sākt uztvert kā nastu, nevis resursu tagadnei un nākotnei.

Tavā pagātnē slēpjas atbildes šodienai, bet Tev trūkst zināšanu, lai tās izprastu. Pieredzei ir vērtība un to mēs Tev parādīsim!

Piedāvājam Tev paskatīties uz savu dzīvi no tāda punkta, kāda vēl nekad neesi skatījies. Cilvēka Dizaina sistēma ir apzinātības, transformācijas un sevis iepazīšanas instruments, kas ir sintēze (apvienojums) vairākām senām zinātnēm: astroloģija, numeroloģija, Kabala, Ķīniešu Pārmaiņu grāmata, kā arī kvantu fizika un ģenētika.

Tā ir zināšanu sistēma par cilvēka būtību, virsuzdevumu un talantiem. Tā ir instrukcija, kā vadīt savu dzīvi, kā rīkoties un uzvesties, lai iegūtu kaifu, mieru un veiksmi! Šī instrukcija ir ierakstīta Tavā BODIGRĀFĀ jeb Tavas enerģijas kartē, kas balstīta uz dzimšanas datiem (diena, mēnesis, gads, dzimšanas laiks, vieta).

KĀDS BŪS TAVS PIEDZĪVOJUMS?

·       Transformācija: Tas nebūs tikai izklaidējošs un iedvesmojošs vakars, bet tas būs transformējoši Tavai apziņai un nākotnes redzējumam;

·       Emocijas: Šis vakars sniegs emocionālu satricinājumu, iespējams, no smiekliem līdz asarām, no dusmām līdz pieņemšanai un piedošanai;

·       Mijiedarbība: Tas būs par Tevi un Taviem tuvākajiem caur Agneses Zeltiņas stāstiem un Darjas Krastiņas skaidrojumu no Cilvēka Dizaina perspektīvas;

·       Atbildes: Šo 2 dienu laikā Tu iegūsi atbildes uz desmitiem jautājumu, kas Tevi ir uztraukuši gadiem.

·       Atklāsmes: Piedzīvosi šokējošas atklāsmes par ļoti vienkāršām lietām dzīvē, tikai nedaudz pamainot fokusu.

·       Atslābums: Šis pasākums būs Tavam prātam kā atslābinājums, jo Tavs ķermenis vienmēr ir devis pareizās atbildes, tikai Tavs prāts negribēja tam ticēt un tāpēc daudzos lēmumos savā dzīvē Tu paļāvies uz prātu;

·       Filtrs: Tavs prāts beidzot sapratīs, ka Tavam ķermenim ir bijusi taisnība un tie sāks sadarboties, lai kļūtu par partneriem un turpmāk Tu spētu uzticēties savai galvenajai "bākai"– Tavam ķermenim.

·       Vērtība: Tu viennozīmīgi sapratīsi, vai ir vērts iedziļināties Cilvēka Dizaina sistēmā.

·       PIRMO reizi Latvijā! Šovs, teātris, autorvakars ar pašizaugsmi... Šāds pasākums pie mums Latvijā vēl nav bijis.

ŠIS PASĀKUMS IR KĀ RADĪTS TEV, JA:

-   Tev patīk sarunu / interviju šovi, kur Tu atrodi gabaliņu sevis;

-   Tev patīk izrādes, kuras Tev liek aizdomāties;

-   Tev patīk iedvesmas forumi, kas liek Tev pārskatīt savu dzīvi;

-   Tev patīk teorētiskas lekcijas, kas izskaidro Tevi pašu;

-   Tev patīk citu cilvēku pieredzes stāsti, jo Tu sadzirdi tajā sevi;

-   Tev patīk likt savas dzīves puzles gabaliņus, vilkt paralēles, redzēt likumsakarības, vērojot apkārtējo pasauli.

PROGRAMMA:

1.DIENA 10. MAIJS 19:00 (ONLINE) IEVADS CILVĒKA DIZAINA SISTĒMĀ

Lai šis pasākums būtu vēl vērtīgāks, būtu lieliski, ja vismaz aptuveni iepazīsies ar Cilvēka Dizaina sistēmu. Telefonā varēsi izveidot un saglabāt savus un savu tuvinieku bodigrāfus un pēc stāstītā atsekot savas sajūtas, pieredzi un pieļautās kļūdas.

·       Sapratīsi, kas ir Cilvēka Dizaina sistēma un ko ar to var iesākt;

·       Iepazīsies ar Darju Krastiņu, kas ir vienīgā sertificētā Cilvēka Dizaina pasniedzēja Latvijā;

·       Iemācīsies izveidot savu bodigrāfu, Tu varēsi saprast tā pamatelementus: kas ir sarkans un melns, noteiktība, nenoteiktība un Viltus es;

·       Ieraudzīsi, kā Cilvēka Dizains ir saistīts ar praksi un eksperimentu, kuru var uzreiz izmēģināt un sajust, kā šī sistēma darbojas;

·       Tu sapratīsi, kā jūties, kad dzīvo sevi un kad nedzīvo sevi, iemācīsies novērot savu stāvokli;

2.DIENA 11. MAIJS 18:00 (SPLENDID PALACE) PIEDZĪVOJUMAM JĀ!

No Siguldas meitenes līdz galvenajām lomām uz Latvijas teātru skatuvēm (Dailes teātris, Jaunais Rīgas teātris), no piedzīvojuma Holivudā līdz modeles karjerai Itālijā un atgriešanos Latvijā ar veiksmīgu biznesu “SoulStones”.

Visa pasākuma garumā baudīsiet Agneses dzīves būtiskāko posmu un līkloču izgaismošanu caur Cilvēka Dizaina sistēmu, kā arī Agneses Zeltiņas monologus no izrādes “Kam no Vilka kundzes bail”.

Kādas tēmas tiks apskatītas:

 • Spiediens un stress;
 • Emocionālā pasaule un darīšana “mīļā miera labad”;
 • Vēlmes, mērķi, gribasspēks un finanšu pasaule;
 • Izaicinājumi, kad  dari PRET sabiedrības spiedienu un uzskatiem;
 • Pie kā noved dzīve autopilotā;
 • Kāds ir labums, ja DZĪVO SEVI;
 • Kā sajust savējos cilvēkus. Mijiedarbība ar apkārtējiem cilvēkiem;
 • Kā citu ekspektācijas var bremzēt ceļā uz ĪSTO ES;
 • Kā pagātnes notikumu ķēde atstāj iespaidu uz šodienu un nākotni;
 • Kā var mācīties izdarīt savas šodienas izvēles, izanalizējot pagātnes notikumus.

Visas šīs tēmas tiks apskatītas ne tikai no Cilvēka Dizaina teorētiskās puses, bet arī no Agneses pieredzes un dzīves notikumiem, caur kuriem Tu ieraudzīsi sevi un atpazīsi katrā no šīm sfērām.

ORGANIZATORISKĀ INFORMĀCIJA:

!Pasākuma NORISE 2 VAKARI

 • 1.DIENA (10. maijs) ir ievada vebinārs Cilvēka Dizainā, kas notiks ONLINE pl.19:00-22:00. Šim pasākumam jāpieslēdzas, lai jūs iegūtu MAKSIMĀLO VĒRTĪBU no 2. dienas.
 • 2.DIENA (11. maijs) radošais pasākums SPLENDID PALACE kinoteātrī (Elizabetes iela 61, Rīga) pl.18:00-22:00.

!!!Pasākuma laikā tiks fotografēts vai veikts video ieraksts un šīs fotogrāfijas un/vai video ieraksts var tikt izvietots publiskās interneta vietnēs, kā arī darītas zināmas sabiedrībai citā publiski pieejamā veidā.

 

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot