logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Žiljēns Dasēns ar orķestri Paris-Tour Eiffel Dēls izpilda sava tēva dziesmas

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
 
 
Žiljēns Dasēns
 
Žiljēns Dasēns kopā ar “Paris-Tour Eiffel” orķestri uzsāk jaunu koncerttūri pa Eiropas valstīm Džo Dasēna jubilejas priekšvakarā, kuram 5. novembrī būtu apritējuši 85 gadi.

Dziedātāja Džo Dasēna dēls un kinorežisora Žilja Dasēna mazdēls Žiljēns ir radošās Dasēnu dinastijas pārstāvis trešajā paaudzē! Džo Dasēns devās aizsaulē, kad Žiljēnam bija tikai 5 mēneši…
Uzsācis savu radošo karjeru kā aktieris teātrī, Žiljēns Dasēns piedāvāja publikai savu pirmo albumu ar Īva Montāna dziesmām. Trīs gadus iepriekš viņš jau bija nospēlējis vairāk kā piecdesmit koncertus Kanādas un ASV lielākajās pilsētās, kuri bija veltīti sava slavenā tēva piemiņai.

2016. gadā Žiljēns ierakstīja jaunu "Champs Elysees" versiju, kas tika iekļauta Džo Dasēna tribute albumā (Double Gold Disc - Sony Music), kuru pavadīja slavenais krievu koris, ar kuru viņš ceļoja pa Franciju un triumfāli uzstājās piecas naktis Olimpijā, Parīzē.
Žiljēns Dasēns ieskauj sevi ar labākajiem Francijas mūziķiem, kas veido “Paris-Tour Eiffel” orķestri, kas tulkojumā nozīmē “Parīze — Eifeļa tornis” (tostarp viņa tēva bundzinieks, Šarla Trenē pianists un Šarla Aznavūra akordeonists) un dodas ar viņiem koncerttūrē, kurā viņš godina savu tēvu, kā arī izcilākos franču dziesmu komponistus!
2017. gada martā viņš uzsāka jaunu Francijas koncerttūri (joprojām kopā ar slaveno ansambli) un veselu nedēļu uzstājās izpārdotajā Parīzes Salle Pleyel.
2018. gada jūnijā viņš mūziklam ierakstīja duetu ar Natasha St-Pierre un atgriezās studijā, lai ierakstītu albumu kopā ar “Les Compagnons”. Ierakstu izdeva MCA-Universal. Savukārt, 2018. gada augustā Žiljēns Dasēns kopā ar orķestri ar lieliskiem panākumiem uzstājās Starptautiskā teātra un kino mūzikas festivāla "Jūras Pērle" noslēguma dienā.
2019. gadā Žiljēns ceļo pa pasauli, lai prezentētu savu jauno izrādi “100% Dasēns”. Viņš uzstājās arī uz Varšavas operas skatuves “Francijas pieskāriens” nedēļas svinību ietvaros.
2020. gadā viņš gatavo veltījumu Džo Dasēnam un ieraksta Džo Dasēna dziesmas "Dans les Yeux d'Émilie" Sony Music 2020. gada rudenī izdotajam tribute-albumam "A Toi".
Ar “Paris-Tour Eiffel” orķestri viņš ierakstīja jaunu albumu “Dassin Globe-Trotter”, kurā izpildīja sava tēva slavenākās dziesmas, kā arī dažas citas klasiskās franču dziesmas.

Žiljēns ir trešā Dasēnu dzimtas mākslinieku paaudze, kuras vārds jau vairāk kā gadsimtu mirdz uz teātru un koncertzāļu frontoniem!
 
 
Saite uz reklāmas video:  https://youtu.be/r1NAMJlJFPI

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot