logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Video Disco Party/80s 90s 2000s/Lielā diskotēka

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
 Sagatavojieties visspožākajam ceļojumam pagātnē!

 Šajā naktī īpašā “Pūt, vējiņi” zāle kļūs par maģisku telpu, kur katru mirkli piepildīs leģendāro 80., 90. un 2000. gadu hitu skaņas!

Šonakt jūra, mūzika un prieks saplūdīs neatkārtojamā noskaņā, lai jums dāvātu neaizmirstamus iespaidus, kuri paliks atmiņā uz visu mūžu.

Šajā ballītē visas zvaigznes pulcēsies vienkopus, lai deju grīdu apgaismotu ar spožām ugunīm un fantastisku mūziku! Visu vakaru par mūziku gādās vispieprasītākais Baltijas un Eiropas dīdžejs – AI-VA. Viņa prasmei likt pūlim kustēties saviļņojošas mūzikas ritmā nav robežu!

Jūs dzirdēsiet viskarstākos 80., 90. un 2000. gadu hitus, kuri liks jūsu sirdij sisties to ritmā, bet kājām – veidot neiedomājamus soļus uz deju grīdas! Tomēr tas vēl nav viss: jūs gaida apbrīnojama vizuālā pieredze, jo, mūzikai skanot, uz lielā ekrāna būs redzami koši videoklipi, radot patiesu nostaļģijas un jautrības noskaņu!

Aiciniet savus draugus kopīgi doties šajā aizraujošajā muzikālajā ceļojumā, kas atstās neaizmirstamas atmiņas jūsu sirdīs!
Būs jautri, būs karsti, būs neaizmirstami!
 
Pērkot biļetes uz Enigma koncertu (6. jūlijā,Koncertzlē Pūt, vējiņi! ), saņemiet ekskluzīvu 20% atlaidi uz Retro Video Diskotēku, kas notiks pēc Enigma koncerta šajā pašā zālē.
Pērkot diskotēkas biļeti, ievadiet savas Enigmas biļetes kodu.
Tikai pirmās 200 biļetes par 15 eiro.
Nākamās 100 biļetes - par 18 eiro.
Pasteidzieties, skaits ir ierobežots!
 

Vairāk informācijas: http://www.teatron.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot