logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Megadeth

Tr 26.07.2023 20:00
Tallinna lauluväljak, mere ala
Šovasar Tallinā vienīgais “Megadeth” koncerts Baltijā
 
Ar ierasti jaudīgu koncertu 26.jūlijā Tallinas Dziesmusvētku estrādē uzstāsies vieni no trešmetāla “Lielā Četrnieka” slavenākajiem pārstāvjiem – grupa “Megadeth”. Šis būs leģendārās Deiva Masteina apvienības vienīgais koncerts Baltijas valstīs un attiecīgi svētki visiem smagas rokmūzikas cienītājiem.
 
Ģitārista, komponista un vokālista Deiva Masteina, un basģitārista Deivida Elefsona 1983.gadā nodibinātā “Megadeth” ir viena no visspilgtākajām trešmetāla un vispār smagā roka formācijām pasaulē. Nu jau 40 gadu garās “Megadeth” karjeras laikā iznākuši 16 studijas albumi,, no kuriem 6 saņēmuši Platīna statusu ASV vien, un kuru koptirāža pārsniedz 40 miljonus. Par tehnisko meistarību un oriģinalitāti grupa saņēmusi kritiķu atzinību, neskaitāms balvas, tai skaitā Grammy un kopā ar “Metallica”, “Slayer” un “Anthrax” tiek pieskaitīta pie nozīmīgākajiem trešmetāla žanra izveidotājiem un attīstītājiem.
 
Taču pati būtiskākā ir uzticīgo fanu armija, kas pavisam noteikti skaitāma miljonos un apvieno nu jau vairākas paaudzes. Lai vai kurā pasaules vietā atrastos, vai katrā smagākas rokmūzikas pasākumā satiksiet kādu “Megadeth” krekliņā vai kapučjakā, kas liecina, ka grupas atpazīstamība jau sen pārsniedz viena žanra robežas.
 
Kā zināms, Deivs Masteins bija “Metallica” pirmais ģitārists vēl pirms grupa izlaida debija albumu. Pārmērīgu apreibinošu vielu lietošanas un savstrapējo nesaskaņu dēļ Deivu no grupas atlaiž, un viņš esot nozvērējies nodibināt grupu, kas meistarības, ģitārspēles ātruma un kopējā smaguma ziņā pārspēs “Metallica”. Jāatzīst, ka tas viņam izdevies, jo tieši meistarīga tehniskā sarežģītība un spēles ātrums ir “Megadeth” vizītkarte. Ļoti daudziem žanra faniem “īstais” trešmetāls ir tieši “Megadeth”.
 
Lai arī 1985.g. debija albumam “Killing Is My Business... and Business Is Good!” ir viduvēji panākumi, puiši spītīgi turpina un jau nākamais albums “Peace Sells... but Who's Buying?” atrod atsaucību plašākā auditorijā. Nākamie - “So Far, So Good... So What!“ (1988), “Rust in Peace” (1990), “Countdown to Extinction” (1992) un tiem sekojošās vispasaules koncertturnejas – panāk to, ka tiek jau pārdoti Platīna tirāžās. Turpmākajos gados ar dažiem neveiksmīgiem izņēmumiem (piemēram, “Risk” (1999)) “Megadeth” izdod albumus, kuri nostiprina apvienības statusu smagās rokmūzikas Olimpā.
 
Tekstuāli Masteins bieži pievēršas tādiem tematiem, kā politiskā korupcija, vispasaules sazvērestības, cīņa un karš, emocionālās problēmas un apšaubāmā realitāte “mazajam darba cilvēkam” sasniegt Amerikāņu sapni.
 
“Bllboard” kritiķi šādi sarindojuši “Megadeth” sacerējumus savā Top 15: Peace Sells, Holy Wars… The Punishment Due, Wake Up Dead, Hangar 18, In My Darkest Hour / Hook in Mouth, Symphony of Destruction, Sweating Bullets, Trust, Good Morning / Black Friday, My Last Words, Mechanix, A Tout le Monde, Five Magics, The Conjuring un Angry Again. Bet protams, ka katram grupas daiļrades pazinējam ir savs iecienītāku kompozīciju tops.
 
Vairāk informācijas:
 
Video:
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Megadeth Tr 26.07.2023 20:00 Tallinna lauluväljak, mere ala 69.90 - 99.90
Pasākums Megadeth
Datums / Laiks Tr 26.07.2023 20:00
Norises vieta Tallinna lauluväljak, mere ala
Cena 69.90 - 99.90
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
*Visām Tallinn Song Festival Grounds teritorijā notiekošo pasākumu biļetēm tiek piemērota norises vietas maksa 0,90 EUR apmērā
 
Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.
 
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
 
No 01.02. plkst. 11:00 iepriekšpārdošana ar kodu.
No 03.02. plkst. 11:00 publiskā pārdošana

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Organizators
L Tips Agency Estonia OÜ
Marsi tn 3a-25 Tallinn Harjumaa
Vien. Reģ. Nr.: 16255156
Pasākums Megadeth
Datums / Laiks Tr 26.07.2023 20:00
Norises vieta Tallinna lauluväljak, mere ala
Cena 69.90 - 99.90
Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Scorpions - Rock Believer World Tour 2023 ĀrzemesĀrzemesScorpions - Rock Believer World Tour 2023 Tallinna lauluväljak
Pirkt Depeche Mode - Memento Mori World Tour 2023 ĀrzemesĀrzemesDepeche Mode - Memento Mori World Tour 2023 Tallinna lauluväljak
Izpārdots The Weeknd: After Hours til Dawn Tour IzpārdotsIzpārdotsThe Weeknd: After Hours til Dawn Tour Tallinna lauluväljak
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot