logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

The Bad Tones / Triangle Presentation @M/Darbnīca

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Mēs esam The Bad Tones. Mūs, iespējams, jau zināt no tādiem sastāviem kā The Pink Elephant vai SugarSugar, vai vismaz esat redzējuši mūsu sejas apgrozāmies saviesīgos pasākumos.
Mums ir viskaut kas jauns, un ir arī viss esošais, bet laikam jau, pirmkārt, mēs jūs aicinām nosvinēt ar mums kopā mūsu pirmo tringlu. 

Jūs jautāsiet “Bet kas ir tringls?” Tas ir kā singls, kas parasti viens pats apsegts vizuālā sedziņā tiek pasniegts tava Spotify mazajā kvadrātiņā. Un tagad iedomājies, tas ir nevis viens, bet reizināts ar trīs. Tieši tas arī ir tringls!
Tringls ir pārāk īss, lai to uz repeat spēlētu visu vakaru, tāpēc būs arī šis tas nedzirdētāks no vecāka gada gājuma albumiem, ko nekautrējoties stiepsim un mainīsim. Vārdu sakot, tu jau saprati, kur tev ir jābūt!

THE BAD TONES ir dabas un blūza iedvesmots psihedēliskā roka kvartets no Rīgas. Visi grupas dalībnieki ir iesaistījušies galvaspilsētas mūzikas scēnā jau no saviem agrīnajiem pusaudžu gadiem un spēlējuši dažādās grupās pirms “The Bad Tones” dibināšanas. Šajā ansamblī viņi noslīpējuši savu skanējumu, apvienojot prasmes, kas iegūtas, spēlējot klasisko roku un blūzu ar modernai alternatīvajai mūzikai raksturīgu dziesmu struktūru.

Fragments no grupas jaunākā albuma videoklipa:
https://www.youtube.com/watch?v=TXmE6CXvVV8

Vairāk informācijas: http://www.mdarbnica.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot