logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Tatjana, Sergejs un Aleksandrs Ņikitini 'Liels noslēpums mazai kompānijai'

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Tatjana, Sergejs un Aleksandrs Ņikitini
Liels noslēpums mazai kompānijai
Koncerts bērniem un viņu vecākiem Rīgā
20. aprīlī plkst. 13:00
 
20. aprīlī Rīgā leģendārais duets - Tatjana un Sergejs Ņikitini uzstāsies ar jautru dziesmu koncertu bērniem!

Bērnu koncerti no pieaugušo koncertiem atšķiras ne tikai ar repertuāru: būs mīklas, joki, pārsteigumi visiem — gan bērniem, gan vecākiem, gan vecvecākiem. Dziedāsim, izdomāsim jaunus ritmus, minēsim melodijas, smiesimies un pat dejosim — tādi ir noteikumi Tatjanas un Sergeja Ņikitinu koncerti bērniem.

Šajā koncertā skanēs tādi šedevri kā "Gumijas ezītis", "Sunītis var arī iekost", "Liels noslēpums mazai kompānijai", "Liels zirdzisks noslēpums" un daudzas citas iemīļotas un patiesi tautiskas dziesmas.

"Savām dziesmām mēs izvēlamies dzejoļus no krievu dzejas zelta fonda: Daniil Harmss, Boris Zakhoder, Yunna Morits, Tim Sobakin. Arvien jaunākas un jaunākas paaudzes vienmēr pieprasa uzspēlēt "Ezīti" un "Sunīti", kas var arī iekost", - saka Ņikitini.

Ņikitinu dziesmas atbalsojas mūsu sirdīs ar prieku, labām atmiņām, laimīgiem mirkļiem. Pazīstamās melodijas uzmundrina, ceļ sirdis debesīs, iedvesmo un ceļ spārnos. Tiksimies, klausīsimies mūziku, kopā uzdziedāsim! Nāciet ar visu ģimeni!

Koncertā piedalās:
Sergejs Ņikitins, komponists, ģitāra, vokāls
Tatjana Ņikitina, vokāls
Aleksandrs Ņikitins, ģitāra, vokāls

Tatjana un Sergejs Ņikitini  - bardu dziesmu autori un izpildītāji, kuru dzejoļi un melodijas tiek skandētas jau vairākās paaudzēs. Jau vairāk nekā 40 gadus Ņikitini aktīvi koncertē visā pasaulē un vienmēr pulcē pilnas zāles. Viņu mūzika tiek atskaņota radio un TV, un arī virtuālajā vidē viņiem ir miljoniem skatījumu.

Norises vieta: Latvijas Ebreju kopiena: Skolas ielā 6
 

Vairāk informācijas: https://www.pryamaya.eu/tatyana_i_sergey_nikitiny_bolshoj_sekret_dlya_malenkoj_kompanii_riga_20_04_2024

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot