logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Tango In The Shadows (Argentīna)

Se 27.04.2024 19:00
Lielais Dzintars, Liepāja
“Tango in the Shadows”
“Tango ēnās”

2024. gada 27. aprīlī, Liepājas koncertzālē LIELAIS DZINTARS – “Tango in the Shadows” (Argentīna)

Šajā neparastajā pasākumā jums būs iespēja ne tikai apbrīnot izcilu tango deju profesionālu mākslinieku izpildījumā, bet arī izbaudīt maģisko Argentīnas klimatu. Emocionālās bandoneonu skaņas, vijoles melodiskie toņi, perkusiju pulsējošais ritms - tas viss jūs pavadīs visa vakara garumā. 

Deju izrāde “Tango in the Shadows” piepildīs jūsu sirdis ar kaisli, emocijām un neparasto tango ritmu. Tas ir notikums, kas noteikti atstās paliekošas atmiņas.

“Tango in the Shadows” liks skatītājiem izjust pilnīgu saplūšanu ar argentīniešu mūziku, atkailinot dramatiskas jūtas, no kurām sastāv pati tango būtība, padarot tās par savas avangarda valodas daļu. 

Iekāres spēks, egoisms un tieksme iegūt savā īpašumā, mīlēt līdz nāvei neprātīgi virmo uz skatuves, pārvarot tās robežas, un jautā skatītājiem: “Kā tas, kas sagādā baudu, var sagādāt arī sāpes?” Kāds maģiskais komponents ir pievienots tango nostaļģijai, ļaujot dejot uz gaismas un tumsas robežas? 

Markosam Ajalam (režisors, horeogrāfs, dejotājs) un Paolai Kamačo (viņa partnere) divās pretējās lomās izdodas iemiesot divas polāras pasaules, kuras deja liek sadurties, pārbauda to izturību, triec līdz iespējamā robežām un noved līdz kompromisam, pilnībā pakļaujot.

“Marcos Ayala Tango Company” šodien tiek uzskatīta par vienu no labākajām Argentīnas un pasaules deju trupām. Viņu priekšnesumus ir apbrīnojuši ASV, Izraēlas, Somijas, Zviedrijas, Čīles, Francijas un citu valstu skatītāji. Trupas slavenākie uzvedumi - "Tango Buenosairesā", "Astor Tango" un "Tango in the Shadows" pamatoti ir iekarojuši skatītāju simpātijas un sirdis.

Markoss Ajala, kā norāda kritiķi, ir viens no mūsdienu slavenākajiem Argentīnas tango dejotājiem un šīs dejas vēstniekiem pasaulē. 

"Markoss Ajala ir spilgtākais stars mūsdienu dejas pasaulē." (The Washington Post)
 
"Garš un elegants. Lieliska dejas tehnika un harizmātisks mākslinieks. Viņš ir skatuves karalis." (Boston Globe E.E.U.U.)

Izrāde "Tango in the Shadows" ir veltīta gan šīs mākslas cienītājiem, gan pieredzējušiem dejotājiem, gan tiem, kam vēl nav bijusi iespēja izbaudīt tango burvību. Markosa Ajalas un Paolas Kamačo izcilais talants aizvedīs jūs uz kaisles, drāmas un romantikas pilnu pasauli.

Nepalaidiet garām iespēju piedalīties šajā īpašajā izrādē!
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Tango In The Shadows (Argentīna) Se 27.04.2024 19:00 Lielais Dzintars, Liepāja 10.73 - 64.36
Pasākums Tango In The Shadows (Argentīna)
Datums / Laiks Se 27.04.2024 19:00
Norises vieta Lielais Dzintars, Liepāja
Cena 10.73 - 64.36
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 7.26% apmērā no katras biļetes cenas!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12+ gadu vecuma
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta 
Pasākuma ilgums: ~2h, ar pārtraukumu
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Lielais Dzintars, Liepāja
Radio iela 8 Liepāja Latvija
Organizators
V.J.D. SIA
Rietumkrasta 4-21, Liepāja, LV-3416, Liepāja,
Vien. Reģ. Nr.: 42103064173
Pasākums Tango In The Shadows (Argentīna)
Datums / Laiks Se 27.04.2024 19:00
Norises vieta Lielais Dzintars, Liepāja
Cena 10.73 - 64.36
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot