logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Tango In The Shadows

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Tango in the Shadows

/Tango ēnās/

23.aprīlī, 19.00

VEF Kultūras Pilī 

Marcos Ayala Tango Company

Argentīnas tango no Buenosairesas

Režisors un horeogrāfs: Markoss Ajala

Ilgums : 2 stundas ar starpbrīdi

Vecuma ierobežojums  12+

Kas notiek, kad divu cilvēku dziļākā un skaidrākā pievilkšanās pārvar apziņu? Kad katra mūsu būtības daļiņa pēkšņi, satricinoši un biedējoši kļūst par daļu no vienota veseluma.

Vai tas ir iespējams bez personības transformācijas? Vai ir iespējama personības transformācija bez iepriekšējās daļējas bojāejas?

Tango in the Shadows liek skatītājiem izjust pilnīgu saplūšanu ar argentīniešu mūziku, Horeogrāfs nešauboties atkailina dramatiskās jūtas, no kurām sastāv pati tango būtība, padarot tās par savas avangarda valodas daļu.

Iekāres spēks, egoisms un tieksme iegūt savā īpašumā, mīlēt līdz nāvei neprātīgi virmo uz skatuves, pārvarot tās robežas, un jautā skatītājiem: “Kā tas, kas sagādā baudu, var sagādāt arī sāpes?” Kāds maģiskais komponents ir pievienots tango nostaļģijai, ļaujot dejot uz gaismas un tumsas robežas?

Markosam Ajalam (režisors, horeogrāfs, dejotājs) un Paolai Kamačo (viņa partnere) divās pretējās lomās izdodas iemiesot divas polāras pasaules, kuras deja liek sadurties, pārbauda to izturību, triec līdz iespējamā robežām un noved līdz kompromisam, pilnībā pakļaujot.

Vai galu galā viņi spēs pieņemt gan gaismu, gan tumsu?

https://www.youtube.com/watch?v=iomANkJF9v8

https://www.youtube.com/watch?v=ULx3q5ZJhY0&ab_channel=MiristinaO%C3%9C

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/STARconcert.Riga/

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot