logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
“TIKAI ŠODIEN -30% ATLAIDE!”
Cenas ir norādītas ar atlaidi!
 
SYMPHONIC ROCK SHOW

7.aprīlī, plkst. 19:00 VEF kultūras pilī ar jaunu programmu “Symphonic Rock Show" uzstāsies simfoniskais orķestris “The Crazy Orchestra”, pāna flautas karalis Constantin Moscovici, bērnu koris un Moldovas nacionālās operetas dziedātāji. Skatītājiem tiek piedāvāta iespēja noklausīties iemīļotākos roka hītus pilnīgi jaunā skanējumā.
 
“Symphonic Rock Show” orķestra programmā ir ne tikai mūsdienīgi roka skaņdarbi, bet arī visiem labi zināma klasika. Koncerta laikā negaidītos aranžējumos skanēs tādi leģendāru rokgrupu hīti kā «AC/DC», «Led Zeppelin», «Mettalica», «Queen», «Scorpions», «Kiss» u.c. mākslinieku repertuāra.

“Roks jau sen pats kļuva par klasiku, - pāna flautas karalis Constantin Moscovici saka par “Symphonic Rock Show” programmu, -  Roka laikmets visiem nesa brīvību, un tā brīvības vēja sajūta ir palikusi līdz šim. Un, protams, publikai tas patīk. Cilvēki atceras šo dziesmu vārdus un koncertos piebalso.”

“The Crazy Orchestra” izpildījumā zināmie hiti skanēs jaunā gaismā. Muzikantu koncerts patiešām ir unikāls un neparasts. Rok-hitu izpildījums uz klasiskiem simfoniskiem instrumentiem pārsteigs skatītājus un uzdāvinās neaizmirstamus iespaidus. Lai emocijas būtu vēl vairāk, pavadījumā mūzikai uz liela ekrāna būs translēti pazīstamu rokgrupu video un foto.
 
 

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot