logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Swash x AOK Endless Summer Festival

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

SWASH x AOK ENDLESS SUMMER FESTIVAL

Swash un AOK apvienojas: Swash Endless Summer Festival - elektrizējošs vienas dienas ekskluzīvs elektroniskās mūzikas festivāls Rīgā. Trīs skatuves, 12 stundas un vairāk nekā 15 mākslinieki. 

RĪGA, 25. augusts – Esi gatavs nepārspējamam elektroniskās mūzikas festivālam, kurā lieliskā Swash komanda un AOK apvienos spēkus, lai 2023. gada 25. augustā Rīgas centrā aizvadītu ļoti gaidīto Elektroniskās mūzikas festivālu. Šīs radošās sadarbības rezultātā solās būt aizraujošs un pieredzes pārpildīts pasākums, kā vēl neviens cits, kas sevī ietver izcilu starptautiski atzītu “hedlaineru” klāstu, kas uzstājas tādos populārākajos festivālos kā Sonus, Sonar, Tomorrowland, Awakenings, Time Warp, OFF Week Barcelona. Šie mākslinieki ir bieži viesi pasaulē pazīstamākajiem elektroniskās mūzikas notikumiem, piemēram, Boiler Room, The Lab, Mixmag, DJ Mag, Ants on Ibiza u.c., kā arī priecē šīs mūzikas cienītājus Ibizā, Mikonas un labākajos klubos visā pasaulē.

GALVENIE MĀKSLINIEKI 

ANJA SCHNEIDER: Techno un House mūzikas vizionāre

Kā “Mobilee Records” dibinātāja Anja Šneidere ir elektroniskās mūzikas industrijas celmlauze. Viņas magnētiskā enerģija uz skatuves un meistarīgā dinamisku un emocionālu skaņu pārzināšana ir savaldzinājusi auditoriju visā pasaulē. Ar leģendāriem priekšnesumiem Sonar, Tomorrowland un tādās ikoniskās vietās kā Watergate Berlin un Fabric London, Anja ir plaši atpazīstama tehno un house arēnā. Viņa turpina aizraut skatītājus ar saviem burvīgajiem mūzikas setiem tādās platformās kā Boiler Room un The Lab.

ANIMAL TRAINER (LIVE): Cīrihes duets, kurš neiekļaujas žanros

Animal Trainer valdzinošie dzīvie priekšnesumi ir organisku un elektronisku skaņu apvienojumi, kuri lauž jebkuru mūzikas žanru robežas. To mūzika sniedzas pāri tradicionālām robežām un iegremdē auditoriju aizraujošā pieredzē. "Hive Audio" un "Mobilee Records", Animal Trainer spilgtie skaņdarbi ir aplaimojuši lielākos festivālus, tostarp Tomorrowland, Sonus un The BPM Festival. Ar savu dinamisko priekšnesumu tie apbūruši tādas leģendāras norises vietas, kā Kater Blau un Ritter Butzke Berlīnē.

BIESMANS: Dažādu žanru apvienošanas jaunā zvaigzne

Biesmans ir strauji kļuvis par milzīgu spēku elektroniskās mūzikas vidē. Plašu atzinību izpelnījušās viņa dziesmas, kas apvieno dažādu žanru ierakstus albumos "Watergate Records" un "Studio Kreuzberg". OFF Week Barcelona un Into the Valley ir tikai daži no festivāliem, kur ir spīdējusi jaunā Biesmans zvaigzne. Tādas leģendāras vietas kā Watergate Berlin, Rex Club Paris un Fuse Brussels, ir izbaudījušas Biesmans spēcīgo enerģiju.

TAPESCH: Ibizas noslēpumainas taču patstāvīgais viesis

Tapesch ir intriģējošs mākslinieks, kas pazīstams ar tehno un house robežu pārkāpšanu. Izdodot singlus "Diynamic", "Connected" un "Katermukke", Tapesch ir ieguvis gan nozares milžu, gan mūzikas entuziastu atbalstu. Kā Ibizas "ANTS" rezidents Tapesch ieņem tik iekārojamo vietu vienā no pasaulē slavenākajām elektroniskās mūzikas ballītēm. Dinamiskas izrādes Sonus un tādās leģendārās vietās, kā piemēram, Amnesia Ibiza, demonstrē viņa nelokāmo enerģiju un aizrautību, kas elektrizē pūļus.

VIETĒJAIS ATBALSTS: 

Festivāls ar lepnumu piedāvā 11 izcilus pašmāju dīdžejus, kuri ir Rīgas plaukstošās elektroniskās mūzikas skatuves dzinējspēks. Šie talantīgie mākslinieki ir uzstājušies dažādos populārākajos festivālos, tostarp Positivus, Summer Sound un Unreal Festival. Viņu aizraušanās ar mūziku un prasmīgā DJ setu aizvadīšana sola neaizmirstamu pieredzi festivāla apmeklētājiem.

BIĻETES UN NOTIKUMU VIETA: 

Festivāls notiks Andrejostas Kvartālā, ikoniskā un plašā vietā, kas radīs ideālu fonu šim neparastajam notikumam. Biļešu skaits ir ierobežots, tāpēc, lai aiztaupītu vilšanos, iesakām biļetes iegādāties jau savlaicīgi.

Datums: 25. augusts, plkst. 19:00

Norises vieta: Andrejostas Kvartāls, Rīga

Sekojiet mums sociālajos tīklos, lai uzzinātu visu par pasākuma māksliniekiem, kā arī ieskatītos ekskluzīvos aizkulišu notikumos.

www.swash.cc

Vairāk informācijas: http://www.aok.lv 

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot