logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

S&T Syndicate & Very Cool People @M/Darbnīca

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Atklājot vasaras sezonu M/Darbnīcā, aicinām jūs uz diviem aizraujošiem koncertiem! 

20:00 S&T Syndicate” ir instrumentālā fusion grupa no Rīgas, kas savā mūzikā apvieno džeza, roka un elektronikas elementus. “S&T Syndicate” darbojas kopš 2009. gada un ir guvuši atzinību arī prezentējot savu pirmo studijas albumu “Interaction”, kurš 2018. gadā saņēma Zelta Mikrofona nomināciju kategorijā “Labākais džeza mūzikas albums”. Grupas sastāvā spēlē Rihards Vāvere (bungas), Mārtiņš Jurjāns (taustiņi), Nauris Kolmanis (saksofons), Kaspars Lastovskis (basģitāra), Roberts Gromovs (ģitāra) un Kaspars Balodis (ģitāra).

"S&T Syndicate" albums:

https://open.spotify.com/album/6GIMG97sF1ZXKqH9H2ayLW...

21:00 “Very Cool People” ir populārākā latviešu jazz-funk grupa. Kopā ar šarmanto dziedātāju Paulu Saiju radīta jauna, ar līdzdziedamām melodijām un skatuvisko enerģiju piepildīta dziesmu programma, kas pēcāk tiks izdota arī albuma formātā.

Par radio hitu jau kļuvusi dziesma “Viens otram pretī” un “Rikšiem”, kurām radīti arī video, bet visa jaunā programma līdz briljantīgam mirdzumam pieslīpēta nesenos koncertos gan Latvijā, gan Lietuvā, Čehijā, Slovākijā un Vācijā.

Koncertprogrammas dziesmu autori ir paši grupas “Very Cool People” dalībnieki – Elvijs Grafcovs, Māris Jēkabsons, Kristaps Lubovs, Andris Buiķis un Māris Vitkus. Teksti pašiem programmas izpildītājiem, kā arī pieaicinātajiem autoriem tapuši gan angļu, gan latviešu valodā.

Pasākuma informācija:

Datums: 17. maijā

Pirmā koncerta sākums: 20:00

Atrašanās vieta: Aristīda Briāna iela 9, Rīga

Ja biļešu servisā biļetes ir izpārdotas, tad vari iegādāties biļetes M/Darbnīcā uz vietas, norēķinoties ar skaidru naudu.

Biļetes: www.mdarbnica.lv/tickets

Vairāk informācijas: http://www.mdarbnica.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot