logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Meklēt kartē
Izvēlēties periodu

Sergej Polunin. Dramatiskais balets 'RASPUTINS'

Pi 03.10.2022 19:00
Arēna Rīga
 
Saistībā ar Krievijas agresiju pret Ukrainu, pasākums Sergej Polunin. Dramatiskais balets 'RASPUTINS', kas bija paredzēts 2022. gada 3. oktobrī, tiek ATCELTS.
 
Nauda par biļetēm, kas tika iegādātas I-veikalā www.bilesuserviss.lv, tiks atmaksāta ar pārskaitījumu (bez atsevišķa pircēja pieteikuma) uz pirkuma laikā izmantoto bankas kontu līdz 2022. gada 15. aprīlim.
 
Biļešu īpašniekiem, kuri biļetes iegādājās tirdzniecības vietās, lūgums līdz 2022. gada 30. aprīlim aizpildīt naudas atgriešanas veidlapu: https://www.bilesuserviss.lv/lat/forms/refund
 

 
Pasaules baleta fenomens Sergei Polunin pirmo reizi Latvijā ar izrādi “Rasputins”

Visjaunākais solists Britu Karaliskā baleta vēsturē un visvairāk apspriestais no šī žanra mūsdienu dejotājiem Sergei Polunin pirmo reizi atbrauks uz Rīgu. Dejotājs atvedīs uz Latviju dramatisko baletu ar nosaukumu “Rasputins”, kas būs skatāms 3. oktobrī Arēnā Rīga.

Sergei Polunin, dzimis Ukrainā, Hersonā, piesaistīja visas deju pasaules uzmanību. Pasaules mediji sacenšas savā starpā, lai viņu nosauktu par izcilāko mūsdienu baletdejotāju, salīdzinot ar Barišņikovu un Nurijevu. “Ar savu grāciju, ātrumu, spēku un, pats galvenais, neticamo spēju iedzīvoties lomā, Polunin ir absolūts atradums baletā,” raksta laikraksts The Telegraph.
13 gadu vecumā Polunin saņēma stipendiju mācībām Lielbritānijas Karaliskajā baleta skolā, kura pamanīja viņa izcilās spējas. “Tāds talants kā Sergei ir sastopams reizi vairākos gadu desmitos” – tā par viņu izteicās pasniedzēji. Pateicoties unikālo fizisko īpašību, darba spēju un harizmas apvienojumam, Polunin 19 gadu vecumā kļuva par jaunāko Britu Karaliskā baleta solistu visā tā pastāvēšanas vēsturē.

Tomēr ne velti Polunin viņa pašdisciplinētā rakstura dēļ dēvē par “baleta pasaules Džeimsu Dīnu”. 22 gadu vecumā viņš atteicās no prestižās solista vietas un aizbrauca no Anglijas, lai no jauna atklātu sev mīlestību pret deju.
Ieinteresējies par šo neparasto stāstu amerikāņu režisors un Oskara nominats Steven Cantor, piesaistot BBC atbalstu, uzņēma dokumentālo filmu par Polunin, kas uz ekrāniem parādījās ar nosaukumu “Dejotājs”.

Pagrieziena punkts Sergei turpmākajā karjerā ir viņa kopdarbs ar režisoru David Lachapelle: klips, kurā Polunin dejo pie dziesmas Take Me To Church. Videoklips izsauca sensāciju ar vairāk nekā 27 miljoniem skatījumu un ieguva daudzas prestižas balvas. Tas parādīja plašai publikai, ka balets ne vienmēr ir iecietinātas parūkas. Šis mākslas veids var būt mūsdienīgs un seksuāls.

Šobrīd Polunin turpina veidot beletu pēc saviem noteikumiem. Intervijās viņš bieži saasina uzmanību uz baleta pasaules problēmām, tādām kā – konservatīvisms, zemas algas, stingri mākslinieciskie ierobežojumi. Lai ieviestu pozitīvas izmaiņas viņš izveidoja savu skolu, fondu un producentu centru, kur apmāca jaunos talantus un veido savas izrādes ar piesaistītiem māksliniekiem.

Dramatiskais balets “Rasputins” ir viena no tādām izrādēm. Darbam pie projekta Polunin pieaicināja speciālistus no visas pasaules. Sākot no galvenajām deju lomām līdz pat tērpu dizainam un apgaismojumam – pie katru aspekta strādā speciālisti no Japānas, Amerikas, Dānijas, Vācijas un daudzām citām valstīm.

Japāņu horeogrāfe Yuka Oishi radīja “Rasputinu” speciāli Sergei Polunin izrāžu sezonai slavenajā Londonas Palladium teātrī. Viņas Rasputins ir autsaiders, monstrs un vienlaikus dziednieks un cilvēks ar pārdabiskām spējām.  “Tas ir stāsts par cilvēku ar neticamu harizmu, spēku un varu, - saka māksliniece, - Vieni uzskatīja Rasputinu par svētu un mistisku, daudzi – par nelabo. Tomēr man cilvēki nekad nav dalījušies tikai labos un ļaunos: kad skatījos melnbaltās arhīva fotogrāfijas, centos iedomāties kādi šie varoņi bija patiesībā dzīvē, krāsās”.

Vairāk informācijas: https://www.artpartner.lv/

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Sergej Polunin. Dramatiskais balets 'RASPUTINS' Pi 03.10.2022 19:00 Arēna Rīga
Pasākums Sergej Polunin. Dramatiskais balets 'RASPUTINS'
Datums / Laiks Pi 03.10.2022 19:00
Norises vieta Arēna Rīga
Der zināt
 
* Katrai biļetei tiek piemērota SIA "Arēna Rīga" servisa maksa 1,20 Eur apmērā.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: 1h 30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Arēna Rīga
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
ART Partner CZ s.r.o.
ART Partner CZ s.r.o.
Ocelarska 2457/7, 190 00 Praha
Vien. Reģ. Nr.: 28491963
Pasākums Sergej Polunin. Dramatiskais balets 'RASPUTINS'
Datums / Laiks Pi 03.10.2022 19:00
Norises vieta Arēna Rīga
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt 'Gulbju ezers' simfoniskā orķestra pavadījumā 'Gulbju ezers' simfoniskā orķestra pavadījumā Arēna Rīga, Latvija 21.90 - 66.90
Pirkt AC/DC Tribute Show ar simfonisko orķestri 'HIGHWAY TO SYMPHONY' (Pārcelts no 02.04.20., 24.09.20., 27.12.20. un 17.12.21.) AC/DC Tribute Show ar simfonisko orķestri 'HIGHWAY TO SYMPHONY' (Pārcelts no 02.04.20., 24.09.20., 27.12.20. un 17.12.21.) Arēna Rīga, Latvija 20.00 - 58.00
Pirkt LORDS OF THE SOUND ar programmu 'The music of Hans Zimmer' PopulārsPopulārsLORDS OF THE SOUND ar programmu 'The music of Hans Zimmer' Arēna Rīga, Latvija 20.90 - 59.90
Pirkt LORDS OF THE SOUND ar programmu 'Music is coming' (pārcelts no 17.09.20., 29.12.20. un 23.12.21.) LORDS OF THE SOUND ar programmu 'Music is coming' (pārcelts no 17.09.20., 29.12.20. un 23.12.21.) Daugavpils Kultūras pils, Latvija 18.00 - 30.00
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot