logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
 
SECRET SERVICE - Greatest Hits Tour 2024

10. martā koncertzālē "Cēsis" Greatest Hits Tour 2024 ietvaros uzstāsies leģendārā zviedru grupa Secret Service. Disko laikmeta elki dāvās faniem neaizmirstamu 80. gadu atmosfēru, kad visi gaidīja pārmaiņas, bet mūzika sniedza neierobežotas brīvības sajūtu.
Uzreiz pēc debijas albuma izdošanas grupa kļuva neiedomājami populāra. Secret Service nemirstīgie hiti - "Ten O'Clock Postman", "Flash In The Night" un "Oh, Susie" pamatoti tika ierakstīti mūzikas vēsturē. Bez šīm dziesmām nebija iespējams iedomāties nevienu tā laika diskotēku, tomēr arī tagad tās nav zaudējušas savu aktualitāti.
Lielākās daļas Secret Service dziesmu autori ir Tims Norels (Tim Norell) un Bjorns Hakansons (Bjorn Hakanson). Grupas sastāvs dažādos laika posmos ir mainījies, taču tās pastāvīgie dalībnieki joprojām ir Tims Norels un taustiņinstrumentālists Ulfs Valbergs (Ulf Valberg).
Mūziķi ne tikai aktīvi koncertē, iepriecinot fanus visā pasaulē ar saviem zelta hitiem, bet arī rada jaunas dziesmas. Kopā ar jauno vokālistu Džonu Bekeru (John Becker) grupa ierakstīja vairākus hitus: “Go On”, “Secret Mission”, “Lit de Parade”, un 2022. gada novembrī izdeva jaunu albumu, kurā iekļautas pēdējo divu gadu laikā ierakstītas dziesmas.

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot