logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Saulrieta koncerts 'Eņģeļos'

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Saulrieta koncerts “Eņģeļos” 
2023. gada 26. augustā
Koncerta sākums: 20.30
Ierašanās: no 20.00
Vieta: Talsu novads, Vandzenes pagasts, Uguņciems, mājas “Eņģeļi”
 
Šovasar, 26. augustā, Talsu novada “Mājas kafejnīcu dienas” ietvaros Eņģeļu mājās notiks romantisks vasaras vakara koncerts.
 
Koncertā piedalās:   
Annemarija Moiseja (vokāls)
Māra Bula (ģitāra)
Artūrs Sebris (saksofons)
 
Muzikālā trio abas dāmas, Annemarija un Māra, kopā muzicē jau piecus gadus, abas iepazinās, kad mācījās Rīgas Doma kora skolā un koncertē dažādos publiskos, kā arī privātos pasākumos, izpildot soul, funk, džezu un pārsvarā populāro mūziku. Koncertā trio šādā sastāvā uz skatuves kāps pirmo reizi, taču visi dalībnieki pazīstami vairākus gadus, kā arī ir kopīgi uzstājušies dažādos muzikālos projektos gan uz lielām, gan mazākām skatuvēm. 
Annemarija Moiseja muzicē ilgāk nekā 15 gadus, kuru laikā piedalījusies neskaitāmos vokālistu konkursos ārzemēs un Latvijā, iegūstot godpilnas vietas. Paralēli darbībai kā solistei duetā ar partneri ģitāristi Māru, Annemarija uzstājas kā fona dziedātāja vairākiem Latvijā pazīstamiem māksliniekiem, kā arī veic dažādus vokālos ierakstus. Papildus solistes un fona dziedātājas karjerai Annemarija raksta savu mūziku un attīsta jaunos talantus kā vokālā pedagoģe. 
Māra Bula ārpus Rīgas Doma kora skolas, kur apguvusi ģitāras spēli, ir papildinājusi muzikālās zināšanas dažādās meistarklasēs gan Latvijā, gan ārzemēs. Šobrīd aktīvi koncertē ar vairākiem Latvijā zināmiem māksliniekiem. 
Artūrs Sebris šajā koncertā pievienosies trio sastāvam ar skanīgā saksofona spēli. Artūrs ir ne tikai mūziķis, bet arī aranžētājs un pedagogs, kurš nupat ar izcilību absolvējis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas maģistrantūru, džeza mūzikas katedru. Mūziķis aktīvi koncertē kopā ar dažādiem Latvijā pazīstamiem džeza un populārās mūzikas sastāviem, kā arī ieguvis vairākas balvas par radošo darbību. 
Koncerta saturs:
Lai arī trio dalībnieki ieguvuši džeza mūzikas diplomus, pasākumā tiks izspēlēti un izdziedāti ne tikai šī žanra skaņdarbi. Tiks izpildītas plaši zināmas gan ārzemju, piemēram, Noras Džonsas (Norah Jones), Maikla Džeksona (Michael Jackson), Frenka Sinatras (Frank Sinatra), gan latviešu, piemēram, Zigmāra Liepiņa, Ulda Marhilēviča, Raimonda Paula un citas skaistākās populārās, džeza, funk un soul mūzikas melodijas.
Saulrieta koncerta “Eņģeļos” trio ir plaši pieredzējis sastāvs, kurš padarīs šo vakaru par elpu aizraujošu ceļojumu mūzikā.

Svarīga informācija koncerta apmeklētājiem: Iebraucot Uguņciemā no Upesgrīvas puses sekot norādei uz Saulrieta koncertu “Eņģeļos”. Mājas saimnieki jūsu spēkratus lūdz atstāt pļavā pie Talsi- Vandzene šosejas un tālāk kājām doties uz koncerta norises vietu, pārbrienot Grīvas upi un gūstot nelielu veldzi pirms koncerta.
Biļetes cena: 30 eiro

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot