logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Zucchero - Overdose D'Amore World Tour 2024

Pi 15.04.2024 20:00
Palladium Rīga

Itāļu rokmūzikas leģenda Zucchero uzstāsies koncertzālē Palladium

Viens no visu laiku izcilākajiem blūzroka pārstāvjiem, leģendārais itāļu dziedātājs Zucchero, kurš  turpina valdzināt klausītājus visā pasaulē ar savu dvēselisko mūziku, svinot 40 gadus mūzikā, dodas koncertturnejā “Overdose'DAmore” skaistākajās vietās pasaulē un nākamā gada pavasarī, 15. aprīlī, gaidāms koncerts arī pie mums koncetzālē Palladium Rīga. Biļetes tirdzniecībā pieejamas no 3. oktobra plkst. 10.00 “Biļešu Serviss” tīklā. 

Zucchero ir bagātinājis mūzikas pasauli ar savu dvēselisko balsi, sirsnīgajiem dziesmu tekstiem un apņemšanos radīt mūziku, kas pārsniedz robežas un valodas. Viņa ieguldījums mūzikas industrijā ir nopelnījis viņam pelnītu vietu starp mūsu laika izcilākajiem māksliniekiem pasaulē un nākamajā gadā viņš dodas jaunā tūrē “Overdose D'Amore”, lai atzīmētu 40 mūzikālās karjeras gadus prestižākajās vietās pasaulē, kur pieturpunkts gaidāms arī pie mums koncertzālē Palladium Rīga.

Zucchero ir viens no izcilākajiem blūzroka pārstāvjiem Itālijā un pasaulē, kurš savas karjeras laikā ir pārdevis vairāk nekā 60 miljonus albumu, tostarp 8 miljonus ieraksta "Oro, Incenso & Birra" kopiju un izdevis neskaitāmus izcilus albumus, kur nesenākais no tiem ir “Discover” (2021). Viņš ir uzstājies 5 kontinentos, 69 valstīs un 628 pilsētās, tostarp tādos unikālos galamērķos kā Omāna, Maurīcija, Taizeme, Jaunkaledonija, Armēnija un Jaunzēlande. 

Savā ilgajā un izcilajā karjerā Zucchero prasmīgi orientējies blūza, gospeļa, soulmūzikas un roka lauciņos, savos priekšnesumos, iepludinot unikālo itāļu dvēseli un kaislību, nekad neatstājot skatītājus vienaldzīgus. Zucchero mūzika sniedzas tālu pāri Itālijas robežām un ir labi zināma visā pasaulē, pateicoties veiksmīgajām sadarbībām ar tādiem izciliem māksliniekiem kā Sting, Bono, Eric Clapton, Peter Gabriel, Mark Knopfler, Queen, Luciano Pavarotti, Andrea Bocelli, Ray Charles, Miles Davis un daudziem citiem. Savas karjeras laikā ieguvis divas “World Music” balvas, sešas “IFPI Europe Platinum” balvas un Grammy balvas nomināciju. Viņš ir viens no retajiem Eiropas blūza māksliniekiem, kurš joprojām gūst lielus starptautiskus panākumus.

Vairāk informācijas: http://www.zucchero.it/eng/

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Zucchero - Overdose D'Amore World Tour 2024 Pi 15.04.2024 20:00 Palladium Rīga 59.00
Pasākums Zucchero - Overdose D'Amore World Tour 2024
Datums / Laiks Pi 15.04.2024 20:00
Norises vieta Palladium Rīga
Cena 59.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Biļetes aizliegts izmantot jebkādos konkursos un kampaņās bez koncerta organizatora atļaujas.
 
Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes (stāvvietas) ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākas biļetes.
 
Jebkura vecuma apmeklētājam ir jābūt atsevišķai ieejas biļetei. Pasākuma apmeklētājiem nav vecuma ierobežojumu, taču vecākiem, kuri nepavada uz koncertu savus bērnus, kas jaunāki par 16 gadiem, atgādinām, ka bērniem atrasties uz ielas bez pieaugušā pēc plkst. 22.00 Latvijā ir aizliegts.
 
Apmeklētājiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām: Apmeklētājam ratiņkrēslā kopā ar pavadoni nepieciešama viena biļete.
 
VIP BALKONS biļetes cenā iekļauts - vieta pie bāra krēsla atsevišķā balkona zonā.
 
Pasākuma programma:
19:00 tiek atvērtas ieejas
20:00 pasākuma sākums

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Palladium Rīga
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Latvija
Organizators
BDG concerts SIA
BDG concerts SIA
Ūdens iela 12 - 106, Rīga, LV-1007, Rīga,
Vien. Reģ. Nr.: 40103422688
Pasākums Zucchero - Overdose D'Amore World Tour 2024
Datums / Laiks Pi 15.04.2024 20:00
Norises vieta Palladium Rīga
Cena 59.00
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Dizzee Rascal Dizzee Rascal Palladium Rīga
Pirkt Fontaines D.C. Fontaines D.C. Palladium Rīga
Pirkt Two Feet Two Feet Palladium Rīga
Pirkt Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour PopulārsPopulārsBryan Adams: So Happy It Hurts Tour Arēna Rīga
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot