logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

TWO FEET UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Neiespējami ir raksturot multi-instrumentālista Bill Dess, kurš uzstājas ar skatuves vārdu Two Feet, radīto valdzinošo elektronisko mūziku. Hārlemā augušais mākslinieks reflektē uz ļoti dažādām stila ietekmēm un noskaņām. Two Feet beidzot būs nokļuvis līdz Latvijai un 3. jūlijā koncertzālē Palladium uzstāsies ar domājams vienu no mūzikas gardēžu gaidītākajiem šī gada koncertiem. Biļetes tirdzniecībā no 23. februāra plkst. 10.00 “Biļešu Serviss” tīklā. Savukārt, FBI un Positivus festivāla koncertu kluba biedri, biļetes varēs iegādāties ātrāk, iepriekšpārdošanā, jau no 22. februāra plkst. 10.00, izmantojot kodu, kas tiks izsūtīts reģistrētajiem lietotājiem.

Two Feet ir viens no tiem māksliniekiem, kura mūzika ir nevainojami producēta un kuras izpildījums dzīvē ir vēl izcilāks un piepildītāks. Izjust āķīgus ģitāras ritmus, spēcīgu basu, kas caurstrāvo ķermeni un liek elpai aizrauties var tikai baudot koncertu klātienē, un nemaz nerunājot par mākslinieka pavedinošo vokālu un mijiedarbību ar faniem. Ikviens, kuram bijusi iespēja redzēt Two Feet koncertu dzīvē nav atstāts vienaldzīgs. Šis ir starp tiem notikumiem, kuru apmeklēt kopā ar draugiem ar garantiju, ka tas būs lielisks vakars.

1993. gadā Ņujorkā dzimušais Zachary William Bill Dess (Two Feet) mūzikas stāsts aizsākās, kad viņš pameta mācības slavenajā Bērklijas Mūzikas koledžā, lai koncentrētos uz savu mūzikas karjeru, kas atmaksājās 2016. gadā. Kādu vēlu vakaru viņš atgriezās mājās no bāra un augšupielādēja dziesmu, ko viņš sarakstīja tajā pašā dienā vien dažu stundu laikā - “Go Fuck Yourself”, smeldzīgu hitu, jutekliskas ģitāras izpildījumā. Līdz nākamās dienas rītam dziesma jau bija sasniegusi fanus visā pasaulē un šodien dziesmas straumējumu skaits Spotify ir pārsniedzis vairāk nekā 650 miljonus. Tas nav vienīgais Two Feet meistardarbs un šodien tam ir pievienojušies arī tādi hiti kā “I Feel Like I'm Drowning”, “Love Is a Bitch”, “Quick Musical Doodles” un daudzi citi. Two Feet jaunākais singls “Fling to Pieces” pie klausītājiem nonāks jau martā. 

Two Feet savā mūzikā apvieno elektronisko mūziku, R&B, ģitāras spēles un stingru, slīdošu basu, savukārt viņa raupjā balss pievieno šarmantu skanējumu, kas viņu atšķir no citiem māksliniekiem. Tā ir mazliet tumša skaņa — noskaņojums, kas atbilst Two Feet dzīves pārdomām un pārdzīvojumiem. Two Feet ir bijis ļoti konsekvents, paplašinot savu skanējumu, kas aizsākās ar debijas albumu “Pink” (2020), “Max Maco Is Dead Right?” (2021) un “Shape & Form” (2022). Nav šaubu, ka jaunāko albumu varēsim sagaidīt pavisam drīz. Vasaras gaidītākais koncerts 3. jūlijā koncertzālē Palladium Rīga. Biļetes “Biļešu Serviss” tīklā no 23. februāra plkst. 10.00.

Vairāk informācijas: http://www.twofeetmusic.com

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot