Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

РУКИ ВВЕРХ 21 / RUKI VVERH 21 GADS

Sv 02.12.2018 19:00
Arēna Rīga
25.60 - 39.60
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
Leģendārie Ruki Vverh! atkal Rīgā 2. decembrī!

2. decembrī Arēnā Rīga uzstāsies leģendārā grupa Ruki Vverh! ar koncertprogrammu «21», kas veltīta kolektīva dzimšanas dienai! Viena no Krievijas popgrupām, kas nekad «nenoveco» jau atkal saviem klausītājiem izpildīs pazīstamos hitus, kā arī jaunas dziesmas vērienīgā koncertā Rīgā.

Pagājušajā gadā grupas «Ruki Vverh!» («Руки Вверх!») dalībnieki, izskanot skaļām publikas ovācijām, vērienīgi atzīmēja kolektīva 20. gadadienu. Sergejs Žukovs un viņa komanda atkal kāps uz Arēna Rīga skatuves, lai nosvinētu «Ruki Vverh!» dzimšanas dienu, bet šoreiz ar programmu «21», turklāt īpašu viesu – skatuves kolēģu kompānijā, kuru vārdi pagaidām tiek turēti organizatoru noslēpumā. Diskotēka non-stop, nostalģiskas lēnās dejas, gaismu šovs, specefekti, pārsteigumi un negaidīti viesi – šie mūziķi zina, kā sarīkot īstus un grandiozus svētkus simtiem klausītāju.

«Ruki Vverh!» noteikti var nodēvēt par unikālu grupu: mūziķi ir mērojuši slavas ceļu, uzstājoties nelielās diskotēkās līdz skatītāju ovāciju piepildītos stadionos. Viņu mūzika ir dārga miljoniem klausītāju visā pasaulē, viņu dziesmas ir pārspējušas radiostaciju rekordus, bet izdotajiem albumiem pelnīti ir ticis piešķirts “platīna” statuss. Pirmo albumu grupa izlaida 1997. gadā, bet vēl šodien viņu dziesmas klausītājiem sniedz tādas pašas emocijas, kā 21 gadu atpakaļ.

Ruki Vverh! – unikāls Krievijas estrādes popgrupas veiksmes piemērs. Vairāk nekā 20 gadu laikā grupa nezaudē savu popularitāti, sniedz daudz vieskoncertus un raksta jaunas dziesmas. Sava jubilejas koncerta laikā Rīgā Ruki Vverh! klausītājiem izpildīs gan pašus zināmākos hitus: "Крошка моя", "Студент", "18 мне уже", "Алешка", "Лишь о тебе мечтая", gan daudzus citus. Koncertaģentūra 75 EVENTS un Sergejs Žukovs aicina rīdziniekus un galvaspilsētas viesus 2. decembrī uz lielu koncertu Arēnā Rīga, lai no sirds izpriecātos un izdejotos, kā savas jaunības laikā.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
РУКИ ВВЕРХ 21 / RUKI VVERH 21 GADS Sv 02.12.2018 19:00 Arēna Rīga 25.60 - 39.60
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

* Katrai biļetei tiek piemērota SIA "Arēna Rīga" servisa maksa 0,60 Eur apmērā.

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir, par ratiņkrēsla vietām jāsazinās ar organizatoru pa tālruni +371 29247731
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
HLC, SIA
Lielirbes iela 11-48 LV-1046 Rīga