Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Oranžās brīvdienas koncerts

Se 18.05.2019 19:00
Padures muiža
7.00
Oranžās brīvdienas koncerts  2019.gada 18.maijā
 
Mūsu muižā nebijis koncerts. Uzstāsies grupa Oranžās Brīvdienas, kuras saknes meklējamas Padurē. Tiem kuri nezina kas tas ir, paskatieties tālāko aprakstu.

Kā parasti biļetes pieejamas iepriekšpārdošanā par 7 eiro Biļešuserviss .lv un BezRindas.lv uz vietas pirms koncerta par 9 eiro. Bērniem līdz 12 gadiem ieeja par brīvu.

Pamodināsim visus kurmjus!

Iepazīstieties ar īstu dzīvās mūzikas grupu no Latvijas - ORANŽĀS BRĪVDIENAS! Neviena cita uzstāšanās nav tāda kā Latvijas TurboFolk. Mūzika pilna ar enerģiju, kas plūst no ska, punk, metāla, tautas un citu sajaukuma, radot unikālu pieredzi.

Oranžās Brīvdienas (/ ɔrʌns briːvdɪənas, OB vai Orange Holidays) ir latviešu turboFolk grupa, ko 2000. gada martā izveidoja dziesmu autors Speiss (Ints Kergalvis) savā dzimtajā pilsētā Kuldīgā.

Sākumā tika uzaicināti vietējie draugi un mūziķi, bet pēc tam grupas dalībnieki un mūzikas stils mainījās līdz 2005. gadam, kad grupa kļuva tāda kā šodien.

OB ir:
Speiss - akustiskā ģitāra, vokāls, mūzika un dziesmas; Raitis – bass; Čakste - ritma ģitāra, mandolīns; Andzabrals - svina ģitāra; Kalja – trombons, maksimālais trombons; Ricis – saksofons; Brunis – trompete; Jeska - bungas

Grupa ir spēlējusi gandrīz visos mūzikas klubos un festivālos Latvijā, un tā ir vairākkārt bijusi ceļojumos pa Eiropu ar koncertiem Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Ukrainā, Rumānijā, Bulgārijā, Maķedonijā, Vācijā, Nīderlandē, Beļģijā, Francijā un Čehijā.

2011. gada pavasarī OB digitāli izlaida pirmo pilno albumu “Everybadi Tancevak” no labākajām dziesmām, kas ierakstītas līdz 2011. gadam. Izdevniecībā „Naba Music / Melo Records” OB izlaida divus albumus “Spīd” (2012) un “Tilti” (2015). Visi ieraksti ir pieejami vietnē https://oranzas.bandcamp.com/
 
Pašlaik OB strādā pie jauniem mūzikas materiāliem, pāris singli jau ir izlaisti un vēl drīzāk nāk. Ceturtā studijas albuma izlaide ir plānota 2019. gadā.

Padures muiža atrodas Kuldīgas novada Padurē un ir Valsts nozīmes kultūras piemineklis un ir ievērojama ar to, ka ir saglabāti praktiski visi arhitektūras un interjera elementi.
Padures muižā kopš 2015.gada notiek atjaunošanas darbi, kā arī dažādi kultūras un izklaides pasākumi. Muižas restaurācijai un atjaunošanai varat sekot Facebook.com/PaduresMuiza
 

Vairāk informācijas: http://www.paduremanor.com

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Oranžās brīvdienas koncerts Se 18.05.2019 19:00 Padures muiža 7.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 12 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
Padure Latvija
Organizators
Padures Muiža, Biedrība
'Pils', Padure , Padures pag. LV-3321 Kuldīgas nov.