logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Nothing But Thieves - The Moral Panic Tour

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Nothing But Thieves koncerts, kas bija paredzēts 04.05.2022., tiek pārcelts uz 26.10.2022. Visas iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu!
 
Ja tomēr nevarat apmeklēt pasākumu pārceltajā datumā, lūdzam līdz 10.05.2022. aizpildīt naudas atgriešanas iesniegumu ŠEIT. Pēc tam nauda par iegādātajām biļetēm netiks atmaksāta.
 
Pasākuma organizatori atvainojas par sagādātajām neērtībām.
 

 
Sveiki! Mēs esam ārkārtīgi apbēdināti, paziņojot, ka mums ir jāatceļ gaidāmā Ziemeļamerikas tūre februārī un jāatliek mūsu Austrumeiropas tūre maijā. Par laimi, mūsu Eiropas tūre, kas sākas martā, netiks ietekmēta. Konoram pēc ārsta norādījumiem ir jāveic virkne operāciju, lai novērstu elpošanas sistēmas problēmu. Mēs, protams, pilnībā viņu atbalstām.
 
Ar viņu viss būs labi, tomēr viņa veselība ir pirmajā vietā, un ja mēs vēlamies piepildīt savu sapni par koncertēšanu, līdz esam veci un plikpauraini, šī ir tā lieta, kas ir jāizdara. Kā jau varat iedomāties, pēc pāris smagiem gadiem tas nu bija pēdējais, ko mēs gribējām, bet šis nav lēmums, no kura var izvairīties.
 
Mēs pārplānojam savu tūri Krievijā, Ukrainā, Baltkrievijā, Igaunijā un Somijā uz oktobri/novembri. Nepazaudējiet savas biļetes, jo tās būs derīgas. Mēs zinām, ka jūs šo tūri gaidāt jau sasodīti ilgi.
 
ASV un Kanāda, mēs atgriezīsimies pie jums nākamgad un jau tagad plānojam jaunu tūri, cerams, ar dažiem papildu koncertiem.
 
Mums ir arī citi, labāki jaunumi, ar kuriem padalīsimies jau pavisam drīz.
 
Mīlam!
NBT

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot