logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

NOEP - Staadionikontsert / Stadium Show

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Sveiki, NOËP – Staadionkoncerts ir pārcelts uz 02/09/2023.
Visas iegādātās biļetes ir derīgas jaunajā datumā.
Naudu par iegādātajām biļetēm var saņemt aizpildot naudas atgriešanas aktu līdz 2023. gada 25. augustam šeit: 
https://www.bilesuserviss.lv/lat/forms/refund

Nupat ar savu jauno albumu "Move Your Feet" klajā nākušais NOËP 19. augustā A. Le Coq Arēnā, Igaunijā sniegs vērienīgu koncertu.
 
NOËP jeb īstajā vārdā Andress Kõpers ar savu radošo darbību tikai Spotify platformā vien ir savācis vairāk nekā 60 miljonu sekotāju, un šajos panākumos liela loma ir tam, ka pagājušā gada nogalē viņa dziesma ‘fk this up’ Itālijā ieguva zelta ieraksta statusu. Savukārt albums “No Man Is An Island” ir izpelnījies četrus titulus Igaunijā. NOËP pēdējais albums ‘Move Your Feet’ tika atklāts 14. februārī, un tā iedvesmas avots bijuši dažādi podkāsti, intervijas un sociālajos medijos redzēti klipi.
 
19. augustā NOËP kopā ar veselu plejādi mūziķu un viesmākslinieku A. Le Coq stadionā pulcēs klausītājus savas karjeras lielākajā šovā:
 
“Šī koncerta misija ir parādīt latviešiem, ka arī mēs protam rīkot koncertus stadionos. Joks paliek joks, bet, kad uzstājos Latvijas mūzikas balvas pasniegšanas ceremonijā, runāju ar vairākiem māksliniekiem, kas visi rīko koncertus stadionos, un tas man deva zināmu impulsu.  Es sāku prātot, ka mēs taču arī tā varam. Šāda koncerta pluss ir, ka stadionā iespējams uzrīkot tik vērienīgu šovu, kādu citur nebūtu iespējams. Tas būs lielākais koncerts, kādu pēdējo trīsdesmit gadu laikā Igaunijā sarīkojis pašmāju mākslinieks.  Kaut ko tādu palaist garām būtu noziegums,” komentē NOËP.
 
Stadiona koncerts 19. augustā būs arī vienīgais NOËP publiskais koncerts šogad. Kopā ar NOËP uz skatuves kāps vairāki mūziķi, no kuriem daži paredzēti kā pārsteigums, un koncertā skanēs gan jau populārie hīti, gan iepriekš neizdotas dziesmas.
 
“Reiz man bija saruna ar draugu mūziķi par zosādu un nonācām pie slēdziena, ka mūzika ir viena no retajām lietām, kas to izraisa. Koncerta mērķis (papildus sevis pierādīšanai latviešiem) būs radīt klausītājiem zosādu, turklāt vispozitīvākajā veidā,” piebilst NOËP.
 
Klausies jauno NOËP albumu “Move Your Feet”: https://lnk.to/NOEPMoveYrFeet 

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot