Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Enrique Iglesias - All the Hits Live

Ce 05.12.2019 20:00
Arēna Rīga
Informējam, ka pasākums Enrique Iglesias - All the Hits Live, kas bija paredzēts šī gada 5.decembrī Arēnā Rīga, tiek atcelts!

Cienījamie biļešu īpašnieki, sakarā ar organizatora ART BG - MENAGEMENT EOOD un mākslinieka pārstāvniecību Creative Artists Agency, LLC savstarpēji noslēgtā līguma nosacījumu neievērošanu, mākslinieka pārstāvji ir spiesti atcelt plānotos pasākumus Arēnā Zagreb, Zagreba, Horvātija - 2019. gada 1. decembrī; Minskas arēnā, Minska, Baltkrievija - 2019. gada 3. decembrī un Arēnā Rīga, Rīga, Latvija - 2019. gada 5. decembrī.

Kā teikts Creative Artists Agency, LLC oficiālajā paziņojumā biļešu izplatītājiem:
“Ar nožēlu paziņojam, ka rūpīgi apsverot un izskatot visas alternatīvas, esam spiesti atcelt gaidāmos šovus Zagrebā, Rīgā un Minskā."

Koncerttūres organizators, producents un pasākuma organizators ArtBG nav izpildījis savas līgumsaistības par šo trīs pasākumu norises vietu un producēšanas nosacījumiem. Tā rezultātā diemžēl kļūst neiespējama šova norise, tādā apmērā kā to ir pelnījuši mūsu fani. Mūsu fanu un personāla drošība ir īpaši svarīga, un mēs to nevaram garantēt visiem, ja organizators nepilda savas saistības. Tas tomēr ir pārāk liels risks.

Mūsu fani mums ir svarīgi un mums ir nepatīkami šo izziņot. Mēs ceram tuvākajā laikā atrast jaunus datumus. Kopā ar biļešu tirgotājiem un norises vietu organizatoriem mēs centīsimies atbildīgo pusi ArtBG saukt pie atbildības par veiktajām darbībām.

Ar cieņu,
EI komanda”

Lai noskaidrotu visus notikušā apstākļus, SIA “BIĻEŠU SERVISS” ir vērsies Valsts policijā, ar lūgumu juridiski izvērtēt šo situāciju un iespējamu krāpšanas faktu no ArtBG puses. Līdz brīdim, kamēr netiks saņemta atbilde no Valsts policijas par turpmāko procesu, naudas atgriešana par SIA “BIĻEŠU SERVISS” tirdzniecības tīklā iegādātajām biļetēm netiks veikta.

Informācija par biļešu atgriešanas kārtību tiks publicēta www.bilesuserviss.lv, kā arī izsūtīta visiem biļešu īpašniekiem, kuri biļetes iegādājušies, reģistrējot savu e-pasta adresi uzreiz pēc Valsts policijas atbildes saņemšanas.
 
SIA “BIĻEŠU SERVISS” un mākslinieka pārstāvis atvainojas par sagādātajām neērtībām!
 

Vairāk informācijas: http://artbg.com

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Enrique Iglesias - All the Hits Live Ce 05.12.2019 20:00 Arēna Rīga
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

* Katrai biļetei tiek piemērota SIA "Arēna Rīga" servisa maksa 1,20 Eur apmērā.

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h 30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00

Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir

Vieta invalīdam ratiņkrēslā: 50%

Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav / ir
Norises vieta
Arēna Rīga
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
ART BG
7 Skobelev Blvd Sofia 1463 Sofia
Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt DINAMO Rīga : DYNAMO Moscow PopulārsPopulārsDINAMO Rīga : DYNAMO Moscow Arēna Rīga, Latvija 5.60 - 91.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt TIMATI / ТИМАТИ (Pārcelts no 31.10.2019.) PopulārsPopulārsTIMATI / ТИМАТИ (Pārcelts no 31.10.2019.) Arēna Rīga, Latvija 26.20 - 41.20
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt KOK WORLD GP 2019 IN RIGA (Pārcelts no 26.10.2019.) KOK WORLD GP 2019 IN RIGA (Pārcelts no 26.10.2019.) Arēna Rīga, Latvija 12.45 - 301.20
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Dīters Bolens (Dieter Bohlen) un Blue System koncerts PopulārsPopulārsDīters Bolens (Dieter Bohlen) un Blue System koncerts Arēna Rīga, Latvija 21.50 - 35.50
-30%
Pirkt DINAMO Rīga : SKA Saint Petersburg (mainīts sākuma laiks) PopulārsPopulārsDINAMO Rīga : SKA Saint Petersburg (mainīts sākuma laiks) Arēna Rīga, Latvija 5.60 - 34.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!