Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dzīvās mūzikas nakts. A-EUROPA / Miks Dukurs / Roberts Lejasmeijers

Se 11.04.2020 20:00 - Sv 12.04.2020 03:00
Concert Hall Godvil
Sakarā ar masu pasākumu atcelšanu pasākums tiek  pārcelts. Visas iegādātās biļetes ir derīgas pasākuma apmeklējumam. Datumi tiks precizēti!
 
DZĪVĀS MŪZIKAS NAKTS UZ LIELĀS KONCERTHALLES “GODVIL” SKATUVES!

11.aprīlī koncerthallē “GODVIL” ar Lielajiem koncertiem pilnos dzīvajos (LIVE)  sastāvos ar krāšņām šovprogrammām uzstāsies Latvijas estrādes zvaigznes grupa A-Europa un Miks Dukurs, bet par vakara noskaņojumu parūpēsies leģendārais Dj Roberts Lejasmeijers.
Koncertos Jūs dzirdēsiet jau iemīlētos hitus, kā arī jaunas dziesmas.
 
Dziedātājs un dziesmu autors Artūrs Duboks ar pavadošo instrumentālo grupu aprīļa vidū uzstāsies lielā pavasara koncertā, kurā visiem būs iespēja dzirdēt dzīvajā izpildījumā populārākās grupas „A-Europa” dziesmas, kā arī jaunas kompozīcijas. Koncertam ir ļoti iedvesmojošs nosaukums “Tici sapnim”, tieši tā saucās arī viens no grupas albūmiem. Tā kā visi tiek aicinati kopā pasapņot un gaidīt savu sapņu piepildīšanos!
1990 gadā Artūrs Duboks ar grupu  "Austrumeiropa" debitē Latvijas televīzijas raidījumā "1prognoze". Lielāku atpazīstamību un popularitāti Artūrs gūst vēlāk, kad viņa dziesmas "Tev" un "Hei, mazā" divus gadus pēc kārtas iekļūst Latvijas radio raidījuma "Mikrofons" aptaujā.
1999 gadā Artūrs izveido grupu 'A-Europa" un sāk aktīvu koncert darbību!
2000 gadā tiek izdots tik ļoti visiem iemīļots dziesmu albums "Tuvumā - tālumā"
Albums saņem platīna diska statusu.Nākošais albums "Tici sapnim" atkārto iepriekšējā albuma laurus un tam arī tiek piešķirts platīna statuss!
Grupa "A-Europa" ir  vienīgā grupa Latvijā kurai pieder divi platīna albumi!
Ko dzirdēs un ko ieraudzīs klausītājs šajā koncertā:
A-Europas visu laiku lielākos hitus un pirmatskaņojumus skaistā un vērienīgā muzikāljā šovā ar lielo pavadošo instrumentālo grupu!
Būs pirotehnika, sniegs, konfetī un protams baltās rozes!
 
Miks Dukurs
ir latviešu dziedātājs un mūzikas autors.
2009. gadā piedalījies pieaugušo Eirovīzijas atlasē ar dziesmu "Aizejot", ar kuru palicis 16. vietā. Tajā pašā gadā kopā ar ģimeni piedalījies televīzijas šovā "Dziedošās ģimenes", kur, lai arī neguva lielus panākumus, iemantoja atpazīstamību. Vairākas reizes piedalījies Ulda Marhilēviča rīkotajos koncertos. 2011. gadā piedalījies Latvijas Radio 2 jubilejas koncertā Arēna Rīga, kur dziedājis vairākas Raimonda Paula dziesmas. 2011. gadā klajā nācis arī Mika Dukura debijas albums "Summa". Piedalījies 2012. gada Eirodziesmā.
2013. gadā piedalījies Ulda Marhilēviča un Guntara Rača veidotajā mūziklā "Pārdotie smiekli", kā arī izdevis savu otro studijas albumu "Crew". 2014. gadā klajā nācis jau trešais studijas albums "Promise". 2018. gadā piedalījies koncertu sērijā "Pūt, vējiņi"

Roberts Lejasmeijers
DJ un producents, daudzu populāru deju hitu un remiksu autors

Vairāk informācijas: http://www.godvil.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Dzīvās mūzikas nakts. A-EUROPA / Miks Dukurs / Roberts Lejasmeijers Se 11.04.2020 20:00 Concert Hall Godvil
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Sakarā ar masu pasākumu atcelšanu pasākums tiek  pārcelts. Visas iegādātās biļetes ir derīgas pasākuma apmeklējumam. Datumi tiks precizēti!
 
Galdiņa biļetes cena norādīta par visu galdiņu. Viena biļete nodrošina ieeju pasākumā visām pie galdiņa sēdošajām personām kopā!
 
Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~7h
Ieeja pasākumā: no plkst. 20:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
Concert Hall Godvil
Brīvības gatve 214b Rīga Latvija
Organizators
LOM.LV SIA
LOM.LV SIA
Bauskas iela 29 k-2 - 15 Rīga LV1005 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40103305121
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Černij Vtornik (Sektor Gaza) / Черный Вторник (Сектор Газа) (Pārcelts no 08.05.2020.) Černij Vtornik (Sektor Gaza) / Черный Вторник (Сектор Газа) (Pārcelts no 08.05.2020.) Concert Hall Godvil, Latvija 10.00 - 320.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!