Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

CELENTANO - Tribute Show / ЧЕЛЕНТАНО - трибьют шоу

Ot 02.04.2019 19:00
Rīgas Kongresu nams
17.00 - 51.00
ČELENTĀNO – Tribute Show,
MAURICIO ŠVEICERS – PASAULES TŪRE 

Jau vairāk nekā pusgadsimtu Adriāno Čelentāno ir Itālijas estrādes zvaigzne, viens no visveiksmīgākajiem un ietekmīgākajiem izpildītājiem Itālijas mūzikas vēsturē – visas savas karjeras laikā viņš ir izdevis četrdesmit vienu studijas albumu ar 150 miljonu eksemplāru kopējo tirāžu. Daudzi mūziķi ir centušies kopēt viņa izpildījuma manieri un skatuves tēlu, tomēr vislabāk tas ir izdevies talantīgajam aktierim un mūziķim Mauricio Šveiceram, kurš dzimis turpat, kur Adriāno Čelentāno – slavenajā Via Gluck ielā, un arī tagad dzīvo Komo ezera rajonā netālu no maestro. 

Mauricio jaunības gadi sakrita ar Čelentāno visaigstākās popularitātes laiku. Daudzi jaunieši 70. centās kopēt Itālijas superzvaigznes stilu, un līdz 90. vidum Čelentāno atdarināšana Mauricio bija tikai hobijs. Toreiz Šveicers sāka uzstāties ar grupu, un katrā koncertā atkārtojās viens un tas pats: visvētrainākā skatītāju reakcija bija brīdī, kas Mauricio uzstājās zālei Adriāno tēlā.

Šveiceram piemīt ne vien izteikta ārējā līdzība, bet arī tas pats šarms un pievilcība. Viņa dziesmas, vārdi un sapņainās pauzes tāpat viegli liek dvēselei ietrīcēties. Bet krāšņās dekorācijas un kostīmi “kā Čelentāno” pievieno šovam maģiju. Jau pāris minūtes pēc koncerta sākuma skatītājs aizmirst, ka atrodas Čelentāno veltītā šovā un dodas aizraujošā ceļojumā pa mūziķa daiļrades plašumiem, skanot tādām dziesmām kā “Amore No”, “Soli”, “Susanna”, “Il Tempo Se Ne Va”, “Confesa”, “Pay Pay Pay” un daudzām citām visiem labi zināmām kompozīcijām. Šova pamatā ir Mauricio un viņa mūziķu grupas uzstāšanās dzīvajā izpildījumā. Pēc Adriāno Čelentāno oficiālās aiziešanas no muzikālās skatuves par viņa galveno pēcteci kļuva Mauricio Šveicers – pats slavenākais atdarinātājs, kas gandrīz neatpaliek no oriģināla. Viņš dzied, kustas, runā un dzīvo kā Čelentāno. To atzīst Itālijas televīzijas šovi un skatītāji, kas vienmēr pilnībā aizpilda zāles.

Kritiķi ne reizi vien atzinuši, ka mākslinieks pilnībā iedzīvojas slavenā “molleggiato” (no itāļu valodas “uz atsperēm”) tēlā – tā sauc pašu Čelentāno viņa dzimtenē – un rada to neaizmirstamo atmosfēru, par kuru visi viņu tik ļoti mīl.

Šoruden Rīgas iedzīvotāji redzēs Adriāno Čelentāno tribute show Mauricio Šveicera un viņa kolektīva izpildījumā. Koncerts veltīts maestro, leģendārā mākslinieka 80. gadu jubilejai. Šai vakarā atkal skanēs Itālijas superzvaigznes superhiti un uz skatuves būs redzams viņa dubultnieks.
 
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
CELENTANO - Tribute Show / ЧЕЛЕНТАНО - трибьют шоу Ot 02.04.2019 19:00 Rīgas Kongresu nams 17.00 - 51.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Līdz mēneša beigām biļetēm piemērota 15% atlaide. Cenas šajā periodā ir norādītas jau ar piemērotu atlaidi!

Vietas balkona 1. un 2.rindā ir ar ierobežotu redzamību!

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
MTU LAMAZI
Harju maakond, Viimsi vald, Äigrumäe küla, Äigru põik 8 74014 .
Pasākumi šajā norises vietā