logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Calum Scott

Ot 11.07.2023 19:30
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
50.00 - 100.00
Britu dziedātājs Kalums Skots (Calum Scott) izziņo pasaules turneju sava jaunā albuma "BRIDGES" atbalstam. 11.jūlijā tūres ietvaros  “BRIT Awards” nominants uzstāsies Dzintaru koncertzālē.

Pateicoties savai spēcīgai balsij un dziļi izjustai dziesmu rakstīšanas manierei, Kalums Skots rada neticami sirsnīgus skaņdarbus. Pirmo reizi viņš guvis atpazīstamību 2015. gadā pēc dalības “Britain's Got Talent” šovā, kur izpildīja dziesmu "Dancing On My Own". Pēc singla "You Are The Reason" iznākšanas 2017. gadā kļuva skaidrs, ka viņa dziesmas ir kā radītas, lai pavadītu mūsu dzīves nozīmīgākos mirkļus. Dziedātājs saņēmis neskaitāmas atsauksmes no faniem visā pasaulē, ka viņa mūzika kļuvusi par kāzu un citu svarīgu notikumu saundtreku. Daudzi arī meklēja mierinājumu viņa dziesmās, kad piedzīvoja bēdas vai zaudējumus.

Izdodot savu debijas albumu “Only Human” 2018. gadā, Kalums Skots sasniedza pirmo vietu iTunes albumu topā vairāk nekā 20 valstīs ar vairāk nekā 7,5 miljardiem straumējumu. Albumā iekļautā dziesma "You Are The Reason" ieņēma 25. vietu Spotify ASV Viral 50 un 10. vietu iTunes topos 38 valstīs.

Radot otro albumu - “Bridges“, Kalums Skots vairoja tieksmi pārvērst savus dziļākos pārdzīvojumus dziesmās, kas iedvesmo un dod cerību. Albums, kas tika izdots 2022. gada jūnijā, veidots sadarbībā ar tādu slavenu producentu, kā Gregs Kerstins (astoņkārtēju Grammy balvas ieguvēju, kurš strādājis ar Polu Makartniju un Adeli). Savu nosaukumu albums "Bridges" ir guvis no ļoti smeldzīgas dziesmas, kura ilustrē kādu īpaši drūmu un izmisuma pilnu Skota dzīves posmu. “Tas šķiet diezgan sirreāli, bet “Bridges” ir stāsts par patieso pieredzi, atrodoties uz tilta un pārdomājot, vai vērts turpināt šo ceļu, kas man toreiz šķita bezgala sāpīgs un vientuļš. Tas ir ļoti personisks stāsts, taču ņemot vērā attiecības, ko esmu izveidojis ar saviem faniem, man likās, ka to ir jāievieto albumā un jāizstāsta ar patiesu sirsnību. Šis albums man bija kā pieaugšana, kad es patiešām apjautu, kas es esmu un ko vēlos pateikt,” stāsta Kalums Skots.

Vairāk informācijas: https://www.calumscott.com

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Calum Scott Ot 11.07.2023 19:30 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala 50.00 - 100.00
Pasākums Calum Scott
Datums / Laiks Ot 11.07.2023 19:30
Norises vieta Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Cena 50.00 - 100.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Turaidas iela 1 Jūrmala Latvija
Organizators
V events agency, SIA
Ganību dambis 22D, Rīga, LV-1045, Rīga,
Vien. Reģ. Nr.: 40103848958
Pasākums Calum Scott
Datums / Laiks Ot 11.07.2023 19:30
Norises vieta Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Cena 50.00 - 100.00
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Semjons Sļepakovs / Семен Слепаков PopulārsPopulārsSemjons Sļepakovs / Семен Слепаков Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Pirkt LP - Laura Pergolizzi PopulārsPopulārsLP - Laura Pergolizzi Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Pirkt Maksims Galkins / Максим Галкин Maksims Galkins / Максим Галкин Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Pirkt Maksims Galkins / Максим Галкин PopulārsPopulārsMaksims Galkins / Максим Галкин Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot