logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Billy Talent

Pi 12.06.2023 20:00
Palladium Rīga

VASARĀ RĪGĀ UZSTĀSIES BILLY TALENT 

Kanādas veiksmīgā alternatīvā roka grupa Billy Talent beidzot ierodas Rīgā ar šovu 12. jūnijā koncertzālē Palladium. Ar savu panka un alternatīvā roka sajaukumu kanādieši ir sevi pierādījuši kā lielisku dzīvo grupu un nav šaubu, ka šo tikšanos esam gaidījuši ar lielu nepacietību. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā no 27. janvāra plkst. 12.00.

Billy Talent ir viena no labākajām kanādiešu grupām un ierindojas starp 10 komerciāli visveiksmīgākajām pārdotajām kanādiešu grupām. Apbalvojumi, kuri runā paši par sevi - Billy Talent ir saņēmuši 7 prestižās “Juno Awards” balvas un 23 nominācijas, 10 “Much Music Video Awards” balvas no 32 nominācijām, kas ierindojis grupu starp visvairāk nominētajām grupām “Much Music Video Award” balvu vēsturē. Kanādas roka radio viņi ir ieguvuši trīs nr. 1 hitus, kuri 20 nedēļas pēc kārtas saglabāja pirmo pozīciju topā – sešus Top 5 hitus un sešus Top 10 hitus.

Grupas debijas albums “Billy Talent” tika izdots 2003. gada rudenī un saņēma atzinīgu novērtējumu mūzikas kritiķu vidū. Ar hitiem “Try Honesty”, “The Ex”, “River Below” un “Nothing to Lose” albums sasniedza Kanādas albuma topa 6. vietu un trīskāršu platīna statusu, kā rezultātā tika saņemtas arī divas prestižās “Juno Awards” balvas – “Gada labākais albums” un “Gada labākā grupa”. Arī grupas nākamie albumu turpinājumi “Billy Talent II” & “Billy Talent III” ir saņēmuši trīskāršu platīnu statusu. 2016. gadā izdotais albums “Afraid of Heights” debitēja mūzikas albumu topā pirmajā vietā ne tikai Kanādā, bet arī Vācijā, Šveicē un Austrijā. 

Jaunākais Billy Talent albums "Crisis of Faith" kopš izdošanas strauji virzījies augšup un ieraksts uzreiz nokļuva topa virsotnēs Vācijā un Kanādā - trīs singli "Reckless Paradise", "I Beg to Differ (This Will Get Better)" un "End of Me" ierindojās 1. vietā un pārsniedz 50 miljonus klausījumu skaitu. Albums piepildīts ar eklektisku roka himnu klāstu, kura ietvaros gaidāms koncerts šovasar arī pie mums Rīgā koncertzālē Palladium 12. jūnijā. Biļetes tirdzniecībā no 27. janvāra plkst. 12.00 “Biļešu Serviss” tīklā.

Vairāk informācijas: http://www.billytalent.com

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Billy Talent Pi 12.06.2023 20:00 Palladium Rīga 35.00
Pasākums Billy Talent
Datums / Laiks Pi 12.06.2023 20:00
Norises vieta Palladium Rīga
Cena 35.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Biļetes aizliegts izmantot jebkādos konkursos un kampaņās bez koncerta organizatora atļaujas.
 
Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes (stāvvietas) ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākas biļetes.
 
Jebkura vecuma apmeklētājam ir jābūt atsevišķai ieejas biļetei. Pasākuma apmeklētājiem nav vecuma ierobežojumu, taču vecākiem, kuri nepavada uz koncertu savus bērnus, kas jaunāki par 16 gadiem, atgādinām, ka bērniem atrasties uz ielas bez pieaugušā pēc plkst. 22.00 Latvijā ir aizliegts.
 
Apmeklētājiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām: Apmeklētājam ratiņkrēslā kopā ar pavadoni nepieciešama viena biļete.
 
Pasākuma programma:
19:00 tiek atvērtas ieejas
20:00 pasākuma sākums

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Palladium Rīga
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Latvija
Organizators
BDG concerts, SIA
BDG concerts, SIA
Ūdens iela 12 - 106, Rīga, LV-1007, Rīga,
Vien. Reģ. Nr.: 40103422688
Pasākums Billy Talent
Datums / Laiks Pi 12.06.2023 20:00
Norises vieta Palladium Rīga
Cena 35.00
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Brauciens no Rīgas uz The Weeknd koncertu Tallinā un atpakaļ Brauciens no Rīgas uz The Weeknd koncertu Tallinā un atpakaļ Rīga - Tallina - Rīga
Pirkt 50 Cent - The Final Lap Tour 2023 PopulārsPopulārs50 Cent - The Final Lap Tour 2023 Arēna Rīga
Pirkt Il Divo - A New Day Tour Il Divo - A New Day Tour Arēna Rīga
Pirkt Will Butler & Sister Squares Will Butler & Sister Squares Palladium Rīga
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot