logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Bi2 / Би-2 | Аллилуйя | World tour 2024

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Bi-2
Alleluja + visi hiti
Pasaules tūre
 
Grupa «Bi-2» nākamgad dosies pasaules turnejā, lai reklamētu jauno albumu «Alleluja». Tūres ietvaros grupa 2024.gada 15.jūnijā uzstāsies Rīgā, Wondersalā. No 16.novembra  pirmās 1000 biļetes pieejamas par īpašu cenu – 39EUR.
 
Koncertā skanēs gan dziesmas no jaunā albuma, gan iepriekšējo gadu hīti «Moļitva», «Skoļzskije uļici», «Moja ļubovj», «Varvara», «Moi rok-n-roll», «Serebro», «Polkovņiku ņikto ne pišet» un citi skaņdarbi, kuriem parasti koncertos pievienojas klausītāju koris.
 
«Bi-2» jaunais albums «Alleluja», kas ir tūres nosaukuma pamatā, kļuva par tiltu starp divām pasaulēm — pandēmijas laikmetu un visas cilvēces pagrieziena punktu 2022.gadā. Tajā ir desmit dziesmas, kurās kopā ar bēdu sajūtu un bailēm no nezināmā nav iespējams nepārņemt mūziķu vēlmi palikt uzticīgiem saviem ideāliem. Mīlestība. Cieņa. Brīvība. Tas viss notur virs ūdens nemierīgajā pasaulē, kura atrodas uz katastrofas sliekšņa…
 
«Mēs dzīvosim ar jums, mēs nesalūzīsim» - tā skan rindiņa no albuma «Alleluja» albuma pēdējā skaņdarba ar nosaukumu «Ličnoje prostranstvo»un kura ir pilna mīlestības un gaišas cerības. «Padalieties tajās ar mums!» aicina mūziķi.

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot