logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Roberts Balanas 'HOMECOMING' ar Lietuvas Simfonisko Pūtēju Orķestri

Ot 05.12.2023 19:30
Latvijas Nacionālā Opera
No klasikas līdz fankam: ar solokoncertu Rīgā uzstāsies pasaulslavenais latviešu vijolnieks Roberts Balanas
 
Šī gada decembrī ar īpašu koncertu “Homecoming” (no angļu val. – “Atgriešanās mājās”) uzstāsies starptautiski atzītais un virtuozais latviešu vijolnieks Roberts Balanas. Šis būs pirmais izcilā mūziķa solo koncerts Latvijā.
 
Kopā ar talantīgo vijolnieku koncertā uzstāsies arī Lietuvas Nacionālais pūtēju orķestris diriģenta Karoļa Variakoja (Karolis Variakojis) vadībā.
 
“Muzicēt mājās vienmēr ir īpaši, taču līdz šim ar solo šovu, kas pabijis uz Londonas, ASV un daudzu Eiropas valstu skatuvēm, Latvijā vēl neesmu uzstājies. Saviem klausītājiem esmu sagatavojis ļoti daudzveidīgu un krāšņu koncertprogrammu, un kopā ar jaudīgo Lietuvas pūtēju orķestri ceram pārsteigt arī pašmāju klausītājus,” stāsta R. Balanas.
 
Apvieno daudzveidīgas skaņu pasaules
 
Koncertā mūziķis atskaņos dažādas solo vijoles un elektriskās vijoles aranžijas, kas ir kļuvušas par interneta sensāciju, atzinīgus vārdus izpelnoties arī  no slavenā angļu dziedātāja Eltona Džona. Skaņdarbos R. Balanas pieredze klasiskajā mūzikā apvienosies ar popa, roka un fanka skaņu pasaulēm, radot unikālu skanējumu. 
 
Koncertā iekļauts arī starptautiski atzītā Holivudas filmu mūzikas komponista Oskara Navaro (Oscar Navarro) skaņdarbs “Latent Emotions” (tulkojumā no angļu val. “Slēptās emocijas”), kā arī klausītāju iemīļoti klasiskās mūzikas skaņdarbi vēl nedzirdētās aranžijās. 
 
Izskanēs arī Roberta Balanas kompozīcijas “Blurred Paths” (no angļu val. “Neskaidrie ceļi”) orķestra versijas pirmatskaņojums.
 
Slavenāks pasaulē, nekā dzimtenē
 
Roberts Balanas ir Londonas Karaliskās mūzikas akadēmijas absolvents, kurš jau 16 gadu vecumā uzstājies prestižajās koncertzālēs “Royal Festival Hall” un “Wigmore Hall”. Mūziķis ir regulārs viesis britu radiostacijās "Classic FM", "Scala”, “BBC 3”, un pērn tika nosaukts par ‘’BBC Radio 1’’ oficiālo vijolnieku.  Viņš ir koncertējis daudzās pasaules valstīs, izpelnoties īpašu uzmanību par robežu nojaukšanu starp dažādiem mūzikas žanriem. 
 
Šī gada septembrī Rīgā Roberts Balanas piedalījās arī 2. Latvijas Mūzikas Lielajā koncertā, un kā solists izpildīja vairākas tautā iemīļotas dziesmas - "Tā es tevi mīlēšu", "Mēmā dziesma", kā arī "Piena ceļš” kopā ar grupu “Instrumenti”.
 
Vairāk informācijas: 
alise@lielkoncerts.lv 
Alise Ramzanova
+371 22034153

Vairāk informācijas: https://opera.lv/lv/biletes/noteikumi-opera/

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Roberts Balanas 'HOMECOMING' ar Lietuvas Simfonisko Pūtēju Orķestri Ot 05.12.2023 19:30 Latvijas Nacionālā Opera 30.00 - 80.00
Pasākums Roberts Balanas 'HOMECOMING' ar Lietuvas Simfonisko Pūtēju Orķestri
Datums / Laiks Ot 05.12.2023 19:30
Norises vieta Latvijas Nacionālā Opera
Cena 30.00 - 80.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt:nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu,
Bezmaksas ieeja: līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā:  ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Latvijas Nacionālā Opera
Aspazijas bulvāris 3 Rīga Latvija
Organizators
PASSPORTIX SIA
Krišjāņa Valdemāra 45, Rīga, LV-1010, Rīga,
Vien. Reģ. Nr.: 50203472121
Pasākums Roberts Balanas 'HOMECOMING' ar Lietuvas Simfonisko Pūtēju Orķestri
Datums / Laiks Ot 05.12.2023 19:30
Norises vieta Latvijas Nacionālā Opera
Cena 30.00 - 80.00
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot