logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Rap AKApella. Arturs Skutelis un indigo

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Cienījamie skatītāji!
 
Tehnisku iemeslu dēļ Likteņdārza Saieta nama rīkotais Rap AKApella otrais koncerts ar Artura Skuteļa un indigo piedalīšanos tiek pārcelts uz 2023. gada 20.maiju plkst. 20.00.

Visas iegādātās biļetes ir derīgas pasākuma apmeklējumam jaunajā datumā

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
 
 
Arturs Skutelis un indigo ar īpaši sagatavotām programmām koncertā - rap AKApella 
 
Likteņdārzs piedāvā pirmreizīgu, īpaša formāta pasākumu ciklu - rap AKApella, kurā būs iespēja dzirdēt Latvijas repa meistaru izpildījumu unikālā, daudz tiešākā un intīmākā atmosfērā. Katrā cikla koncertā uzstāsies divi reperi ar īpaši sagatavotām programmām, kurās vienkopus varēs dzirdēt autoru un izpildītāju dziesmu tekstus, kas tiks izpildīti AKApellas formā, bez muzikālā pavadījuma.
 
Meistarīgi sarakstīts repa tekstu vēstījums ir blīvs, dinamisks un daudzslāņains veidojums - tas ir metaforu, atsauču un sižeta pagriezienu bagāts. Ierasti tas tiek izpildīts uz muzikāla pavadījuma, kas ne tikai spilgtina vēstījuma noskaņu, sniedz dziesmas tekstam tempa un noteikta ritmiskā zīmējuma pamatu, bet arī paņem daļu klausītāja uzmanības, daļēji to novēršot no dziesmas teksta. Rap AKApella koncertu cikla mērķis sniegt kalusītājam iespēju mijiedarboties ar vēstījumu tiešākā veidā, atklājot dziesmu tekstu un izpildījuma jaunas šķautnes, kad tempa dinamiku un akcentus diktē pats izpildītājs. 
 
Gaidāmo pasākumu noskaņu padara īpašu arī pati norises vieta - Likteņdārzs. Vide, kas ir veidota tā, lai esošās vērtības apskatītu jaunā gaismā no citāda skatu punkta.  Vietu skaits ir ierobežots - katrā cikla pasākumā klātesoši varēs būt tikai 200 skatītāji.
 
Pirmajā koncertu cikla pasākumā, 15.aprīlī, plkst. 20:00 Koknesē, Likteņdārza Saieta namā uzstāsies reperi Arturs Skutelis un indigo.
 

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot