logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Rammstein - Europe Stadium Tour 2023

Pi 22.05.2023 20:00
Vilniaus Vingio parkas

RAMMSTEIN NĀKAMGAD UZSTĀSIES LIETUVĀ 

Nākamā gada vasarā viena no visu laiku vispopulārākajām Vācijas supergrupām Rammstein uzstāsies Lietuvā. Ar vienu no saviem līdz šim iespaidīgākajiem brīvdabas šoviem grupa uzstāsies Viļņas Viņģa parkā 2023. gada 22. maijā. Šis būs pirmais Rammstein Eiropas stadionu koncerttūres 2023. gada koncerts. Biļetes būs pieejamas no ceturtdienas, 8. septembra, plkst. 10.00. 

Rammstein atgriežas un ir priecīgi izziņot, ka 2023. gadā Eiropas stadionu tūre pie faniem atgriezīsies jau trešo reizi! Skatuves konstrukcija, kas reizēm slejas pāri stadiona jumtam, ugunī un liesmās izgaismots šovs, Rammstein iestudējuma humors – tas viss vienā izcili kvalitatīvā, unikālā šovā. Rammstein piedāvā visiem saviem faniem un tiem, kas gatavojas kļūt par faniem, jaunu iespēju piedzīvot savu "gigantisko šovu" (Rolling Stone) klātienē, kas satracina visus Eiropas "stadionus"  (Nordkurier) ar "daudz uguņošana, daudz liesmām un dūmiem” (Sueddeutsche Zeitung).

Ar vairāk nekā 20 miljoniem pārdoto ierakstu visā pasaulē, Rammstein neapšaubāmi ir viena no pēdējās desmitgades visvairāk kritiķu un komerciāli veiksmīgākajām atzītākajām rokgrupām pasaulē. Kopš dibināšanas 1994. gadā Rammstein hiti "Du Hast", "Benzin", "Engel", "Amerika", "Sonne", "Ich Will", "Pussy" un daudzas citas ir dominējušas Eiropas mūzikas topos un iekļautas neskaitāmos filmu skaņu celiņos. Viņu dinamiskā karjera ir nopelnījusi Rammstein 30 dažādu balvu nominācijas, tostarp divas Grammy. Grupa saņēmusi 10 Echo, divus Kerrang! un vienu MTV Eiropas mūzikas balvu.

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Rammstein - Europe Stadium Tour 2023 Pi 22.05.2023 20:00 Vilniaus Vingio parkas
Pasākums Rammstein - Europe Stadium Tour 2023
Datums / Laiks Pi 22.05.2023 20:00
Norises vieta Vilniaus Vingio parkas
Der zināt

Biļetes iespējams iegādāties tikai I-veikalā!

Biļešu personalizēšana: Jā. "Personalizēta biļete" nozīmē, ka uz biļetes ir norādīta persona, kas ar šo biļeti apmeklēs pasākumu

Biļetes personalizēšana ir obligāta!
Par personalizācijas datu maiņu (maksas pakalpojums), lūdzam sazināties rakstot e-pastu uz info@bilietai.lt

Jebkāda personalizētu Rammstein biļešu nodošana vai maiņa ir aizliegta.
Ieeja pasākumā: ~17:00
Pasākuma sākums: ~ 20:00
Pasākuma ilgums: ~ 3,5 stundas.
Pārtraukumi: nav
Bezmaksas ieeja bērniem: nē
Vecuma ierobežojums: no 6 gadu vecuma
Atlaides: nav paredzētas
Maksimālais biļešu skaits vienam klientam: 6 gab.

Lai nodrošinātu, ka fani var iegādāties biļetes par godīgu cenu, lūdzu, ievērojiet šādus noteikumus:

visu informāciju par oficiālās iepriekšpārdošanas likumīgajām vietām varat atrast bilietai.lt, bilesuserviss.lv, piletilevi.ee un eventim.com/rammstein. Visi pārējie biļešu pārdevēji, kas piedāvā Rammstein biļetes, NAV PILNVAROTI izplatītāji. Rammstein biļetes, kas iegādātas no nepilnvarotiem izplatītājiem, nenodrošina ieeju pasākumā.

Iesakām visiem potenciālajiem biļešu pircējiem jau iepriekš izveidot klienta kontu biļešu sistēmā, lai paātrinātu biļešu iegādes procesu iepriekšpārdošanas laikā.

Biļešu izmantošana jebkuros konkursos un reklāmas kampaņās bez koncerta rīkotāja UAB "Live Nation Lietuva" atļaujas ir aizliegta.

Katram pasākuma apmeklētājam jābūt atsevišķai biļetei.


Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Vilniaus Vingio parkas
M. K. Čiurlionio g. 100 Vilnius Lietuva
Organizators
Live Nation Lietuva, UAB
Live Nation Lietuva, UAB
Ramybės g. 4-70 Vilnius
Vien. Reģ. Nr.: 302694149
Pasākums Rammstein - Europe Stadium Tour 2023
Datums / Laiks Pi 22.05.2023 20:00
Norises vieta Vilniaus Vingio parkas
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot