logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Prime Orchestra. Roka simfo - šovs

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

PHENOMENON PRIME ORCHESTRA iebruka mūzikas un koncertu telpā ar kvalitatīvi jaunu ukraiņu mūziku 2014. gadā. Inovatīvais imersīvais crossovēr-orķestris izveidoja nišu un uzreiz kļuva par koncertu simfoniskā šova programmu vadoni. Prime Orchestra padarīja savu zīmolu ar pasaules hītu un skaņu celiņu pārklājumiem oriģinālajā aranžējumā un tos ietērpēja spilgtā vizuālajā noformējumā.

Orķestris izskatās ļoti stilīgi. Gaismas šovi un speciālie efekti uzsilda asinis un vada publiku līdz ekstāzei, kamēr skan iemīļotie THE PRODIGY, NIRVANA, DEEP PURPLE, KISS, QUEEN, THE BEATLES, METALLICA, DEPECHE MODE, IMAGINE DRAGONS, COLDPLAY un citi.

Pat dirigenta mijiedarbību ar auditoriju var droši iekļaut jaunā simfoniskā stand up žanrā, bez vienīgas vārda, kas iedzen publiku ekstāzē.

Aiz šāda viegli uztverama snieguma stāv liela PRIME ORCHESTRA komandas darbs un profesionālisms. 21. gadsimta orķestra sastāvs ir tālu no klasiskā: roka grupa, vokālisti, koris, stīgu, pūšamo un perkusiju grupas, un pat live DJ skaņas efekti.

Rezultāts: 9 gados – 20 programmas un vairāk nekā tūkstoši koncertu, pilni zāli visā Eiropas kontinentā un ārpus tā.

Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/teatron.latvija

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot