logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Original Enigma Voices. Greatest Gold Hits

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Original Enigma Voices - Greatest Gold Hits

6.jūlijā, 19.00 – Liepājā, Koncertdārzs  Pūt, vējiņi”

 

Visnoslēpumainākā un mīklainākā projekta ENIGMA balsis dodas turnejā pa eiropu. Pasteidzieties redzēt mūziķus, kuru balsis zina visi, ar jaunu Live Show Liepājā!

Trīs “Grammy” nominācijas, 120 miljoni pārdotu disku, 300 miljoni skatījumu youtube un vairāk nekā 100 zelta un platīna disku, tā ir tikai daļa no kulta grupas ENIGMA sasniegumiem. Dibinājis grupa ir rumāņu producents Maikls Kretu deviņdesmitajos gados.Neskatoties uz grandiozajiem panākumiem visā pasaulē, pašus mūziķus, kuru balsīs skan hiti Sadeness, Return to Innocence, Gravity of Love, neviens nebija redzējis.

Andru Donalds, Angel X un Fox Lima, kuru balsis dzirdamas populārākajos grupas hitos, uzsrāsies 06.07.2024. Liepājā programmā “Original Enigma Voices”. Grupas cienītāji varēs izbaudīt neatkārtojamo dažadu stilu elementu sintēzi – gregoriskie dziedājumi, psalmi, baznīcas zvani, ērģeles un mūsdienu aranžējumus. Grupa uz skatuves izpildīs daudzas populārākās ENIGMAs dziesmas.

Disku pārdošanas lielais apjoms un slēptās sejas padarīja ENIGMA par vienu no populārākajiem un maģiskākajiem projektiem pēdējās desmitgadēs. ENIGMA panākumi kļuva par iedvesmu daudziem mūziķiem un producentiem, piemēram, grupas GREGORIAN izveidošanai, kur pop un rok mūzika mijas ar gregoriāņu dziedājumiem.

Nepalaidiet garām iespēju dzirdēt  Original Enigma Voices dzīvu izpildījumu stīgu orķestra pavadījumā, un redzēt unikālu gaismu un sktuves šovu! Ienirstiet grupas ENIGMA radītajā mistiskajā pasaulē un izbaudiet tās slavenākās dziesmas.

 
Pērkot biļetes uz Enigma koncertu (6. jūlijā,Koncertzlē Pūt, vējiņi! ), saņemiet ekskluzīvu 20% atlaidi uz Retro Video Diskotēku, kas notiks pēc Enigma koncerta šajā pašā zālē.
Pērkot diskotēkas biļeti, ievadiet savas Enigmas biļetes kodu.
Tikai pirmās 200 biļetes par 15 eiro.
Nākamās 100 biļetes - par 18 eiro.
Pasteidzieties, skaits ir ierobežots!
 

Mājas lapa: http://www.originalenigmavoices.com

 

Vairāk informācijas: http://www.teatron.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot