logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Original Enigma Voices - Best Hits Tour 2024

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Original Enigma Voices - Greatest Gold Hits
5.jūlijā, 19.30
Dzintaru koncertzālē, Jūrmalā    
 
 
 

Visnoslēpumainākais un mīklainākais projekts ENIGMA dodas turnejā pa Eiropu. Pasteidzieties redzēt mūziķus, kuru balsis zina visi, ar jaunu Live Show Jūrmalā!

 

Trīs “Grammy” nominācijas, 120 miljoni pārdotu ierakstu, 300 miljoni skatījumu Youtube un vairāk nekā 100 Zelta un Platīna disku, tā ir tikai daļa no kulta grupas ENIGMA sasniegumiem.  Deviņdesmitajos gados grupu dibināja  rumāņu producents Maikls Kretu. Neskatoties uz grandiozajiem panākumiem visā pasaulē, pašus mūziķus, kuru balsīs sakan hiti Sadeness, Return to Innocence, Gravity of Love, neviens nebija redzējis.

Andru Donalds, Angel X un Fox Lima, kuru balsis dzirdamas populārākajos grupas hitos, uzstāsies 05.07.24. Jūrmalā, ar programmu “Original Enigma Voices”.  Koncertā tiks izpildītas populārākās ENIGMA dziesmas. Grupas cienītāji varēs izbaudīt neatkārtojamo dažadu stilu elementu sintēzi – gregoriskos dziedājumus, psalmus, baznīcas zvanus un  ērģeles mūsdienu aranžējumos.

Ierakstu pārdošanas apdullinošais apjoms un slēptās sejas padarīja ENIGMA par vienu no populārākajiem un maģiskākajiem projektiem pēdējās desmitgadēs. ENIGMA panākumi kļuva par iedvesmu daudziem mūziķiem un producentiem, piemēram, grupas GREGORIAN izveidošanai, kur pop un rokmūzika mijas ar gregoriāņu dziedājumiem.

Nepalaidiet garām iespēju dzirdēt  Original Enigma Voices dzīvo izpildījumu stīgu orķestra pavadījumā un redzēt unikālu gaismu un skatuves šovu! Ienirstiet grupas ENIGMA radītajā mistiskajā pasaulē un izbaudiet tās slavenākās dziesmas.

Dzintaru koncertzāle, Jūrmala, 05.07.2024! 

To nedrīkst palaist garām!!!

 

Mājas lapa: http://www.originalenigmavoices.com

Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/STARconcert.Riga

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot