Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Oh Wonder - Rīga / Wear Your Crown Tour

Tr 08.07.2020 20:00
Palladium Rīga
Saistībā ar Covid-19 pandēmiju un ar to ieviestajiem drošības pasākumiem Oh Wonder 8. jūlijā paredzētais koncerts koncertzālē Palladium tiks pārcelts.
Lūdzam būt saprotošiem un sekot līdzi aktuālajai informācijai par jauno koncerta datumu, kurš tiks paziņots drīzumā. Iegādātās biļetes būs derīgas uz jaunā koncerta datumu.
 
Rīgā uzstāsies pasaulslavenais britu duets “Oh Wonder”
 
8.jūlijā Rīgu apciemos sapņainais britu duets “Oh Wonder”, kas sniegs magnētiskās intimitātes pilnu koncertu “Palladium” koncertzālē. Melodiski emocionāli un maigi, ar  pozitīvu skatu uz dzīvi un ar stabilu vietu mūzikas zvaigžņu debesīs - šis ir kārtējais aģentūras “8 Days A Week” rīkotais pasākums, kuram grūti pretoties.
 
Oh Wonder – Without You
https://youtu.be/zLAhRiUeJ8E
 
“Oh Wonder” ir jau trešais aģentūras “8 Days A Week” šomēness izsludinātais koncerts Latvijā. Līdz šim tika paziņots par iespaidīgās koncertgrupas “Foals” uzstāšanos “Palladium” koncertzālē 3.septembrī, kā arī maģiskā Maikla Kivanukas uzstāšanos 21.jūnijā Siguldas pilsdrupu estrādē. Un tas ir tikai sākums!

Iepriekšpārdošanas biļetes uz “Oh Wonder” koncertu jau ir nonākušas tirdzniecībā. Biļetes pieejams “Biļešu servisa” kasēs un www.bilesuserviss.lv. Pirmās biļetes vienmēr ir pieejamas ar atlaidi. Tiesa, tam ir nepieciešams īpašs kods, ko var iegūt no aģentūras “8 Days A Week”. Uzrakstot viņiem ziņojumu www.8dw.lt ir iespēja iegūt kodu un nopirkt biļeti par īpašu cenu.
 
Oh Wonder – Ultralife
https://youtu.be/hu9pTGFjA4c
 
Latvijā “Oh Wonder” viesojās jau 2016.gadā, uzstājoties festivālā “Positivus”.  Savu jauno, trešo albumu “No One Else Can Wear Your Crown” duets izdeva pavisam nesen - 2020. gada 7. februārī. Līdz ar albumu grupa ir izsludinājusi arī savu pasaules koncerttūri, kuras ietvaros romantiski muzikālais pāris viesosies arī Rīgā.  
 
“Oh Wonder” ir alternatīvās popmūzikas duets, ko ir dibinājuši londonieši Entonijs Vests un Džozefīne Vandera Gučta. Dueta galvenie trumpji ir harmoniskais balsu unisons, samtaini silta saskaņa, āķīgās melodijas, pašu rakstītās dziesmas, jēgpilnie dziesmu teksti un bezgalīgā sirsnība. Viņi pazīst viens otru jau desmit gadus, astoņus no tiem viņi ir pāris, un sešus spēlē kopā “Oh Wonder”. Kopā skrien maratonus un kopā dzer kafiju, kopā iet caur priekiem un pārbaudījumiem.
 
Oh Wonder – Lose It
https://youtu.be/VgwcPiCjQ-0
 
“Oh Wonder” iepriekšējais albums ir bijis pasaules topos starp desimit labākajiem.  
Tika pārdots vairāk nekā miljons to kopiju visā pasaulē,  dziesmu klausījumu skaits straumēšas platforās pārsniedzis miljardu rādītājus un simtiem tūkstošu biļešu pārdotas uz koncertiem  visās pasaules malās, kuri lielākoties bijuši pilnībā izpārdoti. Grūti noticēt, ka tas viss ir noticis piecu gadu laikā.
 
Sākotnējas grupas ambīcijas nebija diez ko lielas - svaigi iemīlējušies jaunieši cerēja, ka viņu dziesmu atskaņos BBC radio 1 un klipu noskatīsies daži tūkstoši. Abi vienojās, ka reizi mēnesī pievienos vienu jaunu dziesmu “SoundCloud” platformā. Bet popularitāte uzkrita kā sniegs uz galvas, un jau drīz vien viņus iemīlēja un gaidīja visās pasaules malās. Sekoja vērienīga tūre, no Jaunzelandes līdz Krievijai, no Kolumbijas līdz Korejai, no Taivānas līdz Izraelai.
 
Oh Wonder – Happy
https://youtu.be/Tsrs-1WV2Dg
 
Pēc intensīviem koncertēšanas piedzīvojumiem Entonijs un Džozefīne labi atpūtās un piezemējās. Paši izveidoja dizainu savam jaunajam mājoklim un iekārtoju tur studiju, kur arī tapa dueta jaunais materiāls. Desmit dziesmu apkopojums, kas pēta dažādas emocijas un pieredzes - lielākā daļa no tām ir uzkrāta un piedzīvota ceļā, “Oh Wonder” vērienīgās pasaules koncerttūres laikā.
 
“No One Else Can Wear Your Crown” ir pilnībā pašu sacerēts un producēts trešais “Oh Wonder” albums, ko viņi ir ierakstījuši savā mājas studijā. Viņiem palīdzēja producents Cenzo Taunšends, kura klientu sarakstā ir “Florence & The Machine”, “Franz Ferdinand”, “New Order”, “U2” un citas zvaigznes. Jaunais albums ir dzīvelīgas enerģijas un veldzējoša svaiguma pilns. “Oh Wonder” jau atkal pierāda sevi kā grupu, kas spēj tikt galā ar ikdienas dzīves kāpumiem un kritumiem.
 
Oh Wonder – In And Out Of Love
https://youtu.be/Ci16Hl4KQ70
 
Grupas jaunais albums “No One Else Can Wear Your Crown” ir tapis kā svarīgs vēstījums pa sevis pieņemšanu un pilnveidošanu. Albuma pirmo singlu “Hallelujah” Džozefīne un Entonijs veltīja ikvienam, kam kādreiz dzīvē pietrūcis atbalsta. “Grupas pirmssākumos neviens no apkārtējiem neticēja, ka mēs varam ko sasniegt. To vien dzirdējām, ka nekas mums neizdosies, ka nekad negūsim panākumus, ka neesam pietiekami labi. Bieži likās, ka mums vienkārši vajadzētu padoties. Tomēr mēs apņēmāmies iet uz priekšu, neuztraucoties par to, ko cilvēki par mums domā, daudz strādāt, sekot sapnim un izmēģināt visu iespējamo. Un šis izaicinājums attaisnoja sevi,” stāsta Džozefīne. Vairākas “Oh Wonder” dziesmas ir par dzīves izaicinājumiem.
 
Albums “No One Else Can Wear Your Crown” atstāj pacilājošas sajūtu,  un pilnībā pārliecina, ka “Oh Wonder” ir gatavi atgriezties ar jaunu spēku. Uzlādēti un gatavi nākamiem sasniegumiem un virsotnēm. Šķiet, ka viņi ir  spējīgi atrisināt jebko - gan mūžīgos dzīves jautājumus, gan arī to, kā dzīvot un strādāt kopā, un ko darīt ar suni, ja atkal jādodas lielajā koncettūrē. Ar suni vai bez - gaidīsim viņus Rīgā 8.jūlijā, un ticēsim, ka mīlestība vienmēr uzvar!

Vairāk informācijas: http://www.8dw.lt

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Oh Wonder - Rīga / Wear Your Crown Tour Tr 08.07.2020 20:00 Palladium Rīga
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
* Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 0.50 EUR apmērā!
 
Biļetes būs pieejamas iepriekšpārdošanā no 18.februāra 09:00. Pirmās biļetes vienmēr ir pieejamas ar atlaidi, ievadot kodu, ko varat iegūt, rakstot ziņu uz www.8dw.lt. Biļešu skaits iepriekšpārdošanā ir ierobežots, bet sākot no 21.februāra 09:00 būs pieejamas publiskā tirdzniecībā par augstāku cenu.
 
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma, personām, kas jaunākas par 18 gadiem, ieeja tikai vecāku pavadībā
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
Palladium Rīga
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Latvija
Organizators
8 Days A Week / Aštuonios dienos per savaitę, MB
8 Days A Week / Aštuonios dienos per savaitę, MB
AltSpace building, Islandijos str., 01401, Vilnius / tickets@8dw.lt
Vien. Reģ. Nr.: 304897408
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Foals - Rīga (Pārcelts no 03.09.2020) Foals - Rīga (Pārcelts no 03.09.2020) Palladium Rīga, Latvija 43.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Michael Kiwanuka - Sigulda / European Tour 2021 (Pārcelts no 21.06.2020.) Michael Kiwanuka - Sigulda / European Tour 2021 (Pārcelts no 21.06.2020.) Siguldas pilsdrupu estrāde, Latvija 45.10
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!