logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Nogu Svelo! Inoagent's Show

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Grupas Nogu Svelo! Eiropas turneja!
Nogu Svelo! ir moderna rokgrupa no Maskavas, populāra kopš 90. gadu sākuma. Gandrīz visu dziesmu tekstu un mūzikas autors ir grupas dibinātājs Maksims Pokrovskis.
Grupa izdevusi trīspadsmit studijas albumus un vairāk nekā 30 videoklipu, no kuriem daudzi ir kļuvuši par kulta hitiem. Savas pastāvēšanas laikā Nogu svelo! vairākkārt kļuvusi par nacionālo balvu un starptautisku festivālu laureātu.
Maksimam Pokrovskim un viņa komandai šis bijis grūts gads, taču mūziķi nepadevās, gluži otrādi, uzkrāja spēkus un radošo entuziasmu, ar ko dalīties ar mums savā Eiropas turnejā.
16. martā grupa Nogu Svelo! izdeva pretkara singlu "We Don't Need War!" Maksims Pokrovskis: "Ar šo dziesmu mēs lūdzam piedošanu ukraiņu tautai par visu, ko uz viņu zemes dara tie, kurus ar viltu aizdzina slepkavot, vai arī tie, kuru smadzenes aptraipījusi propaganda. Mēs neprasīsim citiem, lai paši izdomā. Skatieties acīs saviem bērniem. Mēs ceram, ka visi tie progresīvi domājošie krievi, kuri viena vai otra iemesla dēļ nevar atdot savu balsi, ir ar mums solidāri."

Vairāk informācijas: https://tix.nogusvelo.com

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot