logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

TIKS PĀRCELTS - Taiga. Komēdija / Тайга

Pk 24.04.2020 19:00
Rīgas Kongresu nams
Sakarā ar Valdības noteiktajiem ierobežojumiem pasākumu rīkošanā pasākums tiks pārcelts!
Precīzāku informāciju par jauno norises datumu plānots izziņot, kad tiks atcelti Valdības ierobežojumi attiecībā uz pasākumu norisi.
Visas iegādātās biļetes būs derīgas pasākuma apmeklējumam.
Pasākuma organizatori lūdz būt saprotošiem un atvainojas par sagādātajām neērtībām!
 
Taiga. Komēdija

24. aprīlī Rīgas Kongresu namā pirmizrādi piedzīvos krievu dramaturga Aleksandra Vampilova divi viencēlieni - "Gadījums ar metranpāžu" un "Divdesmit minūtes ar eņģeli.

Abos viencēlienos apspēlēta ārkārtēja situācija, ko noslēgtā vidē – viesnīcā Taiga kaut kur Padomju Savienības provincē – rada ienācējs no «ārpuses».

Pirmajā viencēlienā "Gadījums ar metranpāžu" atgādinātas daudzas padomju dzīves reālijas: viesnīca, kuras administrators ir dieva vietnieks zemes virsū ar neierobežotām pilnvarām iejaukties citu cilvēku privātajā dzīvē; viesi "no centra", kas iedveš māņticīgas šausmas; izlikšanās par jukušu, kas glābj no daudzām nepatikšanām.

Savukārt "Divdesmit minūtes ar eņģeli" vēsta par diviem itin prastiem vīriem, kuri viesnīcā jau kuro dienu dzer, bet atgadījusies nelaime - beigusies nauda, un te pēkšņi kāds vīrs bez acīmredzamas personīgas intereses šiem grib dāvāt 100 rubļus.

LOMAS:
Staņislavs Bondarenko
Aleksandrs Ratnikovs
Glafira Tarhanova
Ivans Stebunovs
Anna Mihailovska
Ivans Židkovs
Maksims Važovs
Jevgenijs Pronins
 
Režisors – Vladimirs Motašņovs
 
Žanrs: komēdija

Aleksandrs Vampilovs nodzīvoja tikai nepilnus 35 gadus un sarakstīja piecas pilnmetrāžas lugas un dažus viencēlienus, bet ar to pietika, lai kļūtu par krievu dramaturģijas klasiķi. Viņa lugas ir paradoksu un savdabīgas atmosfēras pilnas, tās nereti salīdzinātas ar Antona Čehova darbiem.

Aleksandrs Vampilovs dzimis 1937. gada Irkutskā pedagoga un matemātikas skolotājas ģimenē, 1938. gadā viņa tēvu nošāva NKVD darbinieki. Mācījies Irkutskas Valsts Universitātē. Sarakstīja tādas lugas kā "Atvadas jūnijā", "Vecākais dēls", "Pīļu medības", "Pagājušā vasara Čulimskā", "Divdesmit minūtes ar eņģeli" un "Gadījums ar metranpāžu". Visas lugas tika ekranizētas. Miris noslīkstot Baikāla ezerā divas dienas pirms savas 35. dzimšanas dienas.      

Izrāde "Taiga" būs skatāma  24. aprīlī   Rīgas Kongresu namā.
Informācija: 2232 0895, 28147850.

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/SIRANO.LV

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
TIKS PĀRCELTS - Taiga. Komēdija / Тайга Pk 24.04.2020 19:00 Rīgas Kongresu nams
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Vietas balkona 1. un 2.rindā ir ar ierobežotu redzamību!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
 

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Rīgas Kongresu nams
Krišjāņa Valdemāra iela 5 Rīga Latvija
Organizators
SIRANO, SIA
Hipokrāta iela 13-44 Rīga LV-1035 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40203139103