logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Štrausa festivāla Vīnes orķestris Liepājā / Венский оркестр-фестиваль Штрауса в Лиепае

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

19. februārī, pirmo reizi Liepājā uzstāsies Štrausa festivāla Vīnes orķestris!

Štrausa festivāla Vīnes orķestris ir Vīnes mūzikas pasaules pērle un mūžīgais mūzikālo tradīciju glabātājs. Orķestris pastāv jau 30 gadus un ir oficiālais Vīnes orķestris. Ikgadu, 1. janvāri, Štrausa Vīnes orķestris atklāj slaveno Vīnes balli. Orķestris ieguvis starptautisko atzinību, pateicoties savai oriģinālajai vīnes mūzikas interpretācijai, izpildot plašu klasisko skaņdarbu repertuāru, kā arī Štrausu dinastijas, vīnes operetes meistaru sacerējumus.

Orķestra sastāvā ir ne tikai Austrijas mūziķi, bet arī labākie meistari no citām pasaules valstīm. Orķestra programma ietver gan populāros klasiskos skaņdarbus, gan arī mazāk zināmas melodijas; pārsteigumu pilnus muzikālus jokus un muzikālus operetes fragmentus. Tieši pateicoties profesionālitātei, vīnes šarmam, austriešu humoram, priekam no muzikālā radošuma, orķestris apceļoja visu pasauli – no Amerikas līdz Japānai.

Diriģents maestro Pīter Guts – slavens Deivida Oistraka students, paliekot uzticīgs tradīcijai, kas pastāvēja Štrausa laikā, viņš diriģē ar vijoli rokās un dara to tik spilgti, meistarīgi un emocionāli, ka katrs klausītājs jūtas iesaistīts lielajā Mūzikā. Šis nav manierīgs orķestris, bet gan patiesi "dzīvs" kolektīvs, kas viegli iesaistās komunikācijā ar skatītājiem, uzdejojot vai ejot skatītāju rindās

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/events/817675042027686/

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot