Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

LORDS OF THE SOUND ar programmu 'Music is coming'

Ot 29.12.2020 17:00
18.00 - 30.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Informējam, ka pasākumi LORDS OF THE SOUND ar programmu 'Music is coming' tiek PĀRCELTI!
LORDS OF THE SOUND ar programmu 'Music is coming' 17.09., 17:00 Pārcelts uz 29.12.20., 17:00
LORDS OF THE SOUND ar programmu 'Music is coming' (Pārcelts no 05.04.2020.) 17.09., 19:00 Pārcelts uz 29.12.20., 19:30
Visas iegādātās biļetes derīgas pasākuma apmeklējumam un nav nepieciešama maiņa!
 

Pasākuma organizators un mākslinieki aicina apmeklēt pārcelto pasākumu, jo šādi Jūs varat atbalstīt nozari, kura šobrīd ir būtiski ietekmēta ierobežojumu dēļ.

Ja tomēr zināt, ka likumā (links uz likumu: https://likumi.lv/ta/id/315278-covid-19-infekcijas-izplatibas-parvaldibas-likums) noteiktu pamatotu iemeslu dēļ (piemēram, nevarat atrasties valstī, kurā notiek pasākums, vai pasākumu liedz apmeklēt būtiski veselības ierobežojumi) nevarat apmeklēt pārcelto pasākumu jaunajā datumā, tad aicinām rakstīt iesniegumu uz info@bilesuserviss.lv, pievienojot pamatojošu dokumentu.

 
Slavenais simfoniskais orķestris LORDS OF THE SOUND
atkal uzstāsies Rīgā ar programmu - "Music is coming"
Orķestra LORDS OF THE SOUND uzstāšanās ir vairāk kā tikai koncerts – tas ir īsts šovs!
 
Music is coming ir neticams dzīva orķestra, kora un īstas maģijas skaņu apvienojums, ko esiet dzirdējuši savās mīļākajās filmās un datorspēlēs.
Pasaulslavenie soundtreki ir ieguvuši jaunu, īpašu skanējumu – tāds ir neatkārtojamā LORDS OF THE SOUND meistarības līmenis! Noteikti atnāciet un izbaudiet paši visu dzīvās mūzikas plūduma varenību!
 
Orķestra mākslinieku spilgtajā izpildījumā dzirdēsiet mūziku no slavenām fantastikas filmām un datorspēlēm: Troņu spēles, Vikingi, The Mandalorian, Galaktikas sargi, Brīnumsieviete, Gredzenu pavēlnieks, Avatars, Mad Max, Karību jūras pirāti, Piektais elements, World of Warcraft, Skyrim, Assassin's Creed, Mortal Kombat, The Witcher un citās.
 
Pateicoties unikālajam vizuālajam pavadījumam katra melodija atdzīvosies un zālē strauji ielauzīsies neredzēti fantastiski tēli, bet skatītājiem atklāsies nezināma pasaule, kurā valda maģija un brīnumi.
 
Spēcīgais, iespaidīgais skanējums, negaidītie risinājumi un profesionālā pieeja ir galvenās atšķirīgās orķestra iezīmes. Noklausīties Music is coming tik tiešām ir vislabākais veids kā neierasti pavadīt laiku. Lieliskais pasākums palīdzēs aizmirst par drudžaino ikdienas dzīvi un atvērs jums durvis uz jaunu realitāti, kur mīti atdzīvojas un brīnumi notiek uz katra soļa.
Koncertprogrammas kopējais ilgums apmēram 2 stundas.
 
 

Vairāk informācijas: http://www.artpartner.lv

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Pirkt LORDS OF THE SOUND ar programmu 'Music is coming' (pārcelts no 17.09.2020) LORDS OF THE SOUND ar programmu 'Music is coming' (pārcelts no 17.09.2020) Daugavpils Kultūras pils, Latvija 18.00 - 30.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt LORDS OF THE SOUND ar programmu 'Music is coming' (Pārcelts no 05.04.2020 un 17.09.2020.) LORDS OF THE SOUND ar programmu 'Music is coming' (Pārcelts no 05.04.2020 un 17.09.2020.) Daugavpils Kultūras pils, Latvija 23.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Loading...
Atjaunot